Doradca kredytowy – Łask

Miło nam poinformować, że od lipca 2019 r. nasi doradcy kredytowi będą dostępni także w Łasku. Dla osób chętnych poznaniem oferty kredytowej wszystkich banków zapraszamy do siedziby przy ul. Kilińskiego 2.

Zmiany w ofertach kredytowych

Doświadczenie naszych Klientów pokazuje, że warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Dzięki fachowemu wsparciu klient daje sobie szansę na uzyskanie finansowania swoich celów. Oferty kredytowe banków zmieniają się obecnie dość często. Pomimo faktu, że stopy procentowe dalej stoją w miejscu- banki przygotowują się na zmianę warunków finansowania. Ta zmiana będzie mniej korzystna dla kredytobiorców. Banki podniosą, co już jest widoczne, marżę kredytu. Zwiększyć się może także wysokość prowizji za udzielenie kredytu. Ale z drugiej strony warto wiedzieć, w którym banku aktualnie są oferty specjalne. Te zazwyczaj trwają kilka tygodni, dlatego trzeba na bieżąco śledzić promocje. Szczególnie w przypadku kredytów hipotecznych warto korzystać z takich zmian na rynku. Więcej informacji na temat zmian w ofertach znajdziecie we wpisie https://doradcylodz.pl/kredyty-co-nowego-w-ofertach-kredytowych/

Doradca kredytowy Łask

Osoby zainteresowane zapraszamy do siedziby firmy w Łasku. Na spotkaniu z doradcą kredytowym uzyskacie Państwo informacje o jak przebiega proces kredytowy krok po kroku. Liczymy zdolność kredytową, dobieramy ofertę kredytową, sprawdzamy dokumenty. Informujemy na co zwracać uwagę przy zakupie nieruchomości na rynku pierwotnym, a na co na wtórnym. Pomagamy skompletować listę wymaganych przez bank dokumentów do złożenia wniosku kredytowego. Na późniejszym etapie pośredniczymy w kontakcie z bankiem. Praktycznie wszystkie formalności załatwiamy za klienta w jego imieniu. Klient ma od nas rzetelną informację o każdym etapie procesu kredytowego. Do momentu uruchomienia kredytu, a często także i później służymy swoją wiedzą i doświadczeniem.

Posiadamy wieloletnią praktykę w zakresie pośrednictwa finansowego. Dzięki naszemu doświadczeniu wielu klientów uzyskało korzystny kredyt na zakup mieszkania, samochodu, budowę domu, remont bądź na inny dowolny cel.

Działamy w całym województwie łódzkim. Istnieje możliwość obsługi klientów także z Sieradza, Zduńskiej Woli, Pabianic, Bełchatowa i okolic.

Zapraszamy do współpracy tel. 505-666-479.