O nas

Na rynku doradztwa finansowego w Polsce istnieje bardzo dużo firm zajmujących się pośrednictwem kredytowym. Znalezienie odpowiedniego eksperta kredytowego, któremu można powierzyć swoje finanse nie jest jednak łatwe.

 

Doradcy Łódź to marka tworzona przez zespół ambitnych i odpowiedzialnych ekspertów kredytowych. Połączyła nas  pasja z jaką wykonujemy swój zawód i wysokie standardy etyczne, do zachowania których dążymy w pracy zawodowej.

 

Jesteśmy ekspertami kredytowymi, którzy pomogą Ci nie tylko wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową. Zapoznamy Cię również z całym procesem kredytowym oraz ryzykiem jakie niesie za sobą dane rozwiązanie kredytowe. Bowiem odpowiedzialna sprzedaż, to sprzedaż, która jest zgodna z Twoimi potrzebami i możliwościami finansowymi.

 

Na każdym etapie procesu kredytowego otrzymasz od nas pomoc merytoryczną i zaoszczędzić Twój czas. Zdecydowaną większość formalności załatwiamy za Ciebie.

Obliczymy Twoją zdolność kredytową, wytłumaczymy Ci jakie wskaźniki składają się na oprocentowanie kredytowe. Wskażemy także różnice między ratą równą, a ratą malejącą. Zapoznamy Cię z warunkami, jakie stawiają banki przy udzielaniu kredytu.

 

Stawiamy na ciągły rozwój zawodowy i rzetelne przygotowanie zawodowe. Wierzymy, że dzięki naszemu wsparciu będziesz czuć się bezpiecznie w kontakcie z bankiem.

Cechuje nas niezależność, co oznacza, że nie faworyzujemy żadnego z banków. Uczciwie prezentujemy aktualne oferty wszystkich banków, a Ty sam decydujesz, w którym z nich chcesz skorzystać z finansowania.

 

Nasza oferta to kredyty hipoteczne, gotówkowe oraz produkty inwestycyjne.

 

Posiadamy doświadczenie zawodowe w obsłudze osób fizycznych i firm.

 

Doradztwo kredytowe jest bezpłatne. Eksperci kredytowi nie pobierają opłat za swoje usługi.  Wynagrodzenie prowizyjne, jego wysokość oraz zasady płatności określa umowa zawarta z instytucjami finansowymi. Prowizję Eksperta pokrywa dana instytucja finansowa.

 

Każdy z Ekspertów kredytowych działa jako agent kredytowy w rozumieniu ustawy z dnia 23 marca 2017 roku o kredycie hipotecznym oraz o nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami (Dz.U.2017.819).

 

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie, dzięki czemu większość formalności możemy załatwić on-line.

 

Zapraszamy do kontaktu z wybranym Ekspertem lub poprzez Formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Wyślij wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą