Kredyty

Produkty gotówkowe

Pożyczka gotówkowa

To pieniądze przeznaczone na dowolny cel, które można uzyskać w bardzo szybki i prosty sposób. Dowolność celu oznacza, że uzyskane w ten sposób środki można przeznaczyć na realizację dowolnego pomysłu – zakup samochodu, sprzętu AGD, wymarzone wakacje itp.

Kredyt konsolidacyjny

To kredyt przeznaczony na spłatę posiadanych już zobowiązań finansowych – kredytów, pożyczek, kart kredytowych.  Jego uzyskanie spowoduje przede wszystkim odciążenie budżetu domowego – zamiast kilku rat płatnych zazwyczaj w różnych terminach, płaci się jedną niższą ratę.

Produkty hipoteczne

Kredyt mieszkaniowy

Jest to kredyt przeznaczony na zakup mieszkania lub domu, budowę domu, remont mieszkania lub domu oraz zakup działki. Zwykle cele kredytu mieszkaniowego można łączyć np. kredytem takim można sfinansować zarówno zakup mieszkania jak i od razu jego remont.

Kredyt refinansowy

To kredyt przeznaczony na spłatę kredytu mieszkaniowego zaciągniętego w innym banku. Kredyt refinansowy spowoduje przede wszystkim obniżenie dotychczasowej raty co wynika z faktu, że oprocentowanie nowego kredytu jest niższe.

Hipoteczny kredyt konsolidacyjny

Podobnie jak przy gotówkowym kredycie konsolidacyjnym jest to kredyt przeznaczony na spłatę posiadanych już wcześniej zobowiązań finansowych. Wysokość miesięcznego zobowiązania kredytowego obniża się znacznie bardziej niż przy gotówkowym kredycie konsolidacyjnym. Jest to możliwe dzięki niższemu oprocentowaniu a przede wszystkim dzięki rozłożeniu kredytu na dłuższy okres.

Pożyczka hipoteczna

To najtańszy sposób finansowania celu dowolnego. W zamian za zabezpieczenie się na nieruchomości bank udziela pożyczki na dowolny cel.

Wyślij wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą