Maciej Majewski

Maciej Majewski

Partner zarządzający, Ekspert kredytowy

Niezależność to cecha, która pozwala mi realizować się w pracy, a „po godzinach” na górskich szczytach. Zawsze mam dla Państwa oryginalne rozwiązanie i indywidualne podejście. Doświadczenie w pracy eksperta kredytowego oraz alpinizm nauczyły mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Marzenia, także o własnym kącie, mogą sięgać poza przyjęty horyzont. Przy wsparciu odpowiedniego przewodnika ich realizacja okaże się łatwiejsza, niż się wydawało.

 

Współpracuję z największymi firmami oferującymi usługi doradcze.

 

W mojej pracy najbardziej liczą się dwie rzeczy – nieograniczony dostęp do ofert wszystkich banków oraz stałe podnoszenie poziomu wiedzy i kwalifikacji.  Moja oferta gwarantuje zatem dostęp do najszerszej oferty finansowej i praktyczną wiedzę jak z niej skorzystać.

 

Rzetelność mojej pracy jako doradcy kredytowego jest stale weryfikowana przez banki i instytucje, w których pomagam uzyskać finansowanie Państwa marzeń. Wysokie wymagania są stale sprawdzane obowiązkowymi szkoleniami oraz okresowymi egzaminami.

Zapraszam do kontaktu:

tel. 609 352 812

e-mail: m.majewski@doradcylodz.pl

Skontaktuj się ze mną


  REKOMENDACJE
  Wyślij opinię
  1
  2
  3
  4
  5
  Wyślij
       
  Wyjdź

  Napisz swoją rekomendację

  Doradcy Łódź
  Średnia ocena:  
   55 opinii
  przez Natalia na Doradcy Łódź
  Natalia

  Polecam z całego serca Pana Macieja - fachowe i rzetelne doradztwo. Na bieżąco byłam informowana o postępach w sprawie kredytu. Realne zainteresowanie sprawa oraz indywidualne podejście sprawiło, że nie czułam się już jak przysłowiowe 'dziecko we mgle' - każda moja watpliowosc czy pytanie (choć było ich dużo) było za każdym razem wyjaśniane rzeczowo i konkretnie. 😊

  przez Dawid na Doradcy Łódź
  hipoteka

  Kompleksowa pomoc 5/5
  Wszystko wytłumaczone od A do Z. Pomoc nie tylko przy wybraniu najlepszej oferty kredytowej, ale i przy "ogarnięciu" umowy i innych formalności.
  Zdecydowanie pana Macieja polecam.

  przez Emilia i Szymon Pisarscy na Doradcy Łódź

  Ocena może być tylko jedna -5/5! Pan Maciej nie pozostawia złudzeń, kto jest najlepszy. Wcześniej korzystałam z usług podobnego doradcy ale nikt nie poprowadził naszej sprawy tak profesjonalnie i sprawnie.Pomógł nam nie tylko od strony kredytowej ale też prawnej. Bardzo dziekujemy i polecamy.

  przez Hubert na Doradcy Łódź
  Kredyt hipoteczny

  Z czystym sumieniem polecam usługi doradcze Pana Macieja.
  Pana Macieja doceniam za profesjonalne podejcie do klienta, rzetelne i wyczerpujące informacje, dyspozycyjność, cierpliwość w objaśnianiu zawiłości kredytowych.
  Szerokie kompetencje pozwoliły na wybranie i otrzymanie kredytu dostosowanego do naszych potrzeb, za co serdecznie dziękuję Panu Maciejowi.

  przez Agnieszka na Doradcy Łódź

  Jak najbardziej polecamy pana Macieja. Pomógł nam wybrać kredyt hipoteczny, przedstawiając wszystko jasno, rzetelnie i przede wszystkim zrozumiale. Wcześniej za bardzo nie orientowaliśmy się w tych tematach, ale dzięki panu Maciejowi było łatwo i bez problemów. Kontakt i współpraca przebiegała bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy 🙂

  przez Adam na Doradcy Łódź
  Adam_lodz

  Polecam Pana Macieja. Bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Wyszukał oferty kredytowe dopasowane do naszych możliwości i potrzeb, dostarczył wszystkich narzędzi i poprowadził jak dzieci za rękę. Kredyt uzyskaliśmy bez większych problemów. Jeśli z wszystkimi tymi bankowymi i prawnymi czynnościami nie jesteście obeznani to bez wątpienia potrzebujecie pomocy specjalisty jakim jest Pan Maciej.

  przez Anita na Doradcy Łódź
  Anita

  Bardzo polecam pana Macieja jako doradcę. Pomógł nam uzyskać kredyt na budowę domu. Dla nas najlepszy doradca jakiego spotkaliśmy. Jest sumienny, rzetelny, kompetentny i zaangażowany w sprawę klienta. Co więcej chcieć. Polecamy pana Macieja. Dziękujemy.

  przez Anna na Doradcy Łódź

  Z całego serca polecam pana Macieja. Pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup domu. Jest profesjonalny, rzetelny, dokładny. Bardzo dobrze doradza, dba o klienta. Interesował się każdym aspektem naszej transakcji kupna. Dzięki jego sugestiom udało nam się wynegocjować lepszą cenę i zabezpieczyć swoje interesy odpowiednimi sformułowaniami w umowie przedwstępnej. Do tego jest bardzo sympatyczny, miło się z nim rozmawia. Poświęcał nam swój prywatny czas, odbierając telefony po godzinach pracy i udzielając nam odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Był bardzo zaangażowany i przejmował się naszą sprawą tak, jakby sam kupował ten dom. Mieliśmy poczucie, że prowadził tą sprawę jak dla siebie lub dla kogoś z rodziny.
  Bardzo polecam i bardzo dziękuję panu Maciejowi.

  przez Dominik na Doradcy Łódź
  Dominik

  Bardzo rzetelny i rzeczowy doradca, bardzo pomocny, polecam Pana Macieja z czystym sumieniem. Dziękuję Panie Macieju

  przez Radek Grala na Doradcy Łódź

  Polecam Doradce Macieja Majewskiego. Jest sprytny i fachowy zarazem aby pomóc dostać kredyt. Moja sytuacja była na tyle ciężka, że przy pomocy Pana Macieja zalegalizowałem pracę i uzyskałem zdolność kredytową. Wszystko trwało ale finalnie mam mieszkanie, lepsza robote i coś tam może będzie na emeryturze w zusie. Troche mi otworzył oczy i zawalczyłem o swoje. Dziękuje i polecam serdecznie, bo lepszego nie znajdziecie.

  przez Magda na Doradcy Łódź
  maggal

  Z czystym sumieniem polecamy jako doradcę. Nasza sytuacja też nie była kolorowa, bywały różne przeszkody, nie do końca zrozumiane sprawy, ale z pomocą Pana Macieja udało nam się 🙂 już za chwilę odbierzemy klucze od mieszkania 🙂
  Jeśli ktoś się waha, komu zaufać- Pan Maciej jest najlepszym doradcą wybór może być tylko jeden.

  przez Krzysztof Zielinski na Doradcy Łódź

  Do Maćka trafiliśmy z żoną po przeczytaniu opinii w internecie. Powiem krótko, Pan Maciek to człowiek, który potrafi pomóc w sytuacjach, które na pierwszy rzut oka wydają się beznadziejne. Sami nie byliśmy w stanie załatwić kredytu na budowę domu, natomiast z Jego pomocą poszło wszystko do przodu. Nieziemska cierpliwość i profesjonalizm w działaniu !!! POLECAM KAŻDEMU !!!!!! Nawet się nie zastanawiajcie 🙂

  przez Skarga Krzysztof na Doradcy Łódź

  Trafiłem na tego doradcę po przeczytaniu opinii o nim. Uważam, że przebił moje oczekiwania. Ogromna wiedza! Proces kredytowy i oferty ma w jednym palcu - tutaj jestem pod duzym wrażeniem. Najwięszy respekt budzi bardzo nieliniowe i twórcze ugryzienie mojej sprawy. Było trudno i pod względem prawnym i ze względu na zdolność. Zrobilismy wspólnie plan i konsekwentnie go realizowaliśmy. parę miesięcy później z człowieka bez przyszłości mam lepszą pracę i cieszę się z własnego mieszkania. Jednym słowem Prawdziwy Doradca!

  przez Marta na Doradcy Łódź
  opinia

  Bardzo rzetelny Doradca! Wszystko nam wytłumaczył, nawet nie spodziewaliśmy się że ktoś nam tak dokładnie opowie o całym procesie kredytowym i kredycie czego można się spodziewać w przyszłości. Braliśmy kredyt na 30 lat. Pan Maciek załatwił za nas wszystkie formalności, a informacje z banku przychodziły do nas na maila. Naprawdę nieoceniona pomoc i dodatkowo wsparcie prawne Pani Edyty. Jesteśmy bardzo wdzięczni, dlatego szczerze polecamy skorzystanie z tej pomocy.

  przez Sylwia na Doradcy Łódź

  Pan Maciej Majewski to według mnie doskonały doradca, który rzetelnie i kompetentnie podchodzi do sprawy swojego klienta. Wytrwale wykłada tajniki umów kredytowych i ich załączników. Walczy o najkorzystniejsze warunki dla kredytobiorcy. Siła spokoju w nawet najbardziej stresujących momentach to niewątpliwa ogromna zaleta tego Specjalisty. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym.

  Strona 1 z 4:
  «
   
   
  1
  2
  3
  4
   
  »