Edyta Majewska

Ekspert kredytowy

Jestem prawnikiem z wykształcenia od wielu lat zajmującym się doradztwem prawno-finansowym dla firm i osób fizycznych. Jako niezależny ekspert kredytowy pomagam swoim Klientom wybrać najkorzystniejszą dla nich ofertę kredytową, wspieram w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, a także wyjaśniam zagadnienia finansowe i prawne.

 

Przygotowuję dla Państwa oferty kredytowe wszystkich banków, zwracam uwagę na korzyści lub potencjalne zagrożenia każdych z nich, a Państwo samodzielnie dokonujecie wyboru banku, w którym chcecie skorzystać z finansowania.

 

Analizuję treść umowy kredytowej, sprawdzam czy wszystkie jej postanowienia są zgodne z decyzją kredytową banku i korzystne dla Klienta. W przystępny sposób wyjaśniam jej zapisy.

 

Na każdym etapie procesu kredytowego służę swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako doradca kredytowy stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

 

Gwarantuję swoim Klientom rzeczowe doradztwo kredytowe, indywidualne podejście oraz zaangażowanie. Każdą sprawę traktuję priorytetowo. Dobieram produkty kredytowe do możliwości i potrzeb Klientów. Ich zadowolenie jest dla mnie najwyższą wartością.

 

Moje doradztwo w sprawach dotyczących zaciągania różnego rodzaju zobowiązań jest dla Klienta całkowicie bezpłatne na każdym etapie procesu kredytowego. Zajmuję się produktami gotówkowymi, jak i hipotecznymi (budowa domu, remont).

 

Rejon: Łódź, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Bełchatów, Sieradz.
Jestem do Państwa dyspozycji – zapraszam do kontaktu:

tel. 505-666-479

e-mail:  e.majewska@doradcylodz.pl

Skontaktuj się ze mną

  REKOMENDACJE
  Wyślij opinię
  1
  2
  3
  4
  5
  Wyślij
       
  Wyjdź

  Napisz swoją rekomendację

  Doradcy Łódź
  Średnia ocena:  
   20 opinii
  przez Monika na Doradcy Łódź
  Monika

  Serdecznie polecam Panią Edytę. Duża wiedza i zaangażowanie. Bez niej byłoby trudno przejść cały ten skomplikowany proces.
  Dziękuję 🙂

  przez Anna na Doradcy Łódź
  Ann

  Ogromnie polecam Panią Edytę - niezwykle miła, dokładna i zaangażowana. Wszystko wyjaśniła krok po kroku, bez takiej pomocy kupno mieszkania by się nie udało!

  przez Ewelina na Doradcy Łódź
  Kredyt hipoteczny

  Z calegi serca polecam Pania Edyte. Bardzo rzetelna,
  konkretna i co najważniejsze zaangazowana. Pani Edyta bardzo
  pomogła nam w usyskaniu kredytu hipotecznego. Dzieki niej mozemy
  w koncu cieszyc sie wlasnym mieszkaniem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy! 🙂

  przez Elka na Doradcy Łódź

  Ogromna pomoc, bez której byłoby mi dużo ciężej! Współpraca idealna, p. Edytka bardzo zaangażowana w moją sprawę, niezwykle sumienna. Wszystko miałam załatwione, mój udział był znikomy- dostawałam tylko info o procesie i kolejnych etapach. Super, naprawdę polecam, bo warto. Oferta dobrana najlepiejj, wszystko sprawdzone, omówione. Pełen profesjonalizm. A prywatnie p. Edyta mega fajna- z poczuciem humoru i bardzo miła! Dzięki wielkie, Elka.

  przez Marlena na Doradcy Łódź
  Marllou

  Serdecznie polecamy Panią Edytę, bardzo rzetelna i fachowa osoba

  przez Martyna i Tomasz na Doradcy Łódź
  Kredyt hipoteczny

  Z calego serca polecamy P. Edytę, bardzo rzetelna i fachowa w swoim zaawodzie 🙂 na lepszego doradce nie moglismy trafic. Jestesmy zadowoleni bardzo . Polecamy

  przez Katarzyna na Doradcy Łódź
  Doradctwo kredytowe

  Bardzo polecam p. Edytę jako prawnika i doradcę finansowego. Pięknie nam wyjaśniła cały proces, sprawdziła wszystkie dokumenty, umówiła notariusza. Bardzo kompetentna i konkretna osoba. Serdecznai cierpliwa w kontakcie z nami. Mieliśmy cały czas z P. Edytą kontakt, nawet w weekendy. Szczerze polecam współpracę z Panią Edytą.

  przez Kasia i Marcin na Doradcy Łódź
  Kredyt hipoteczny

  Serdecznie polecamy doradztwo pani Edyty. Przez cały okres starania się o kredyty była z nami w ciągłym kontakcie. Na każde zadane pytanie odpowiadała szybko a przede wszystkim rzeczowo i wszystko dokładnie wyjaśniała. Dzięki p. Edycie cały proces kupna mieszkania z kredytu hipotecznego przebiegł szybko i sprawnie. Serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serca.

  przez Martyna na Doradcy Łódź
  Martyna

  Przez caly czas starania się o kredyt p. Edyta służyła swoja pomocą i przede wszystkim radą dzięki czemu caly ten proces nie był juz dla nas "czarną magią". Zawsze na bieżąco otrzymywalismy informacje na jakim etapie procesowania znajduje się obecnie nasz wniosek kredytowy. Dzieki temu mielismy spokojną głowę oraz poczucie bezpieczeństwa.
  Szczerze polecam

  przez Marek na Doradcy Łódź
  Kredyt

  Bardzo polecam doradztwo Pani Edyty! Wszystko bardzo dobrze wyjasnione, dopilnowane na ostatni guzik. Kontakt caly czas zachowany. Dobrze dobrana oferta. Naprawde jestem bardzo zadowolony. Dziekuje Pani bardzo. Marek D.

  przez Monika na Doradcy Łódź
  Kredyt hipoteczny

  Do Pani Edyty trafiłam przez koleżankę, która korzystała już z jej doradztwa i była bardzo zadowolona. Dzięki p. Majewskiej cały proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie, a ja czułam się bezpiecznie i miałam pewność, że wszystkie zapisy umowy są sprawdzone i dla mnie korzystne. Pani Edyta wszystko zrozumiale tłumaczyła, co było dla mnie bardzo ważne. Poświęciła mi dużo czasu, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam!

  przez Kamil na Doradcy Łódź

  Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie ze strony pani Edyty.
  Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, cały proces pozyskiwania kredytu przebiegł niezwykle sprawnie.

  przez Agata i Czarek na Doradcy Łódź
  Kredyt

  Dzięki Pani Edycie udało nam się pozyskać kredyt hipoteczny. Bardzo dobra współpraca. Większość rzeczy załatwianych on - line. Dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo czasu. Pani Edyta jest bardzo konkretna. Zna się na swojej pracy. A przy tym jest bardzo miła. Polecam wszystkim Współpracę z Panią Edytą.

  przez Joanna na Doradcy Łódź
  Asia

  Pani Edyta udzieliła nam bardzo fachowej pomocy na temat kredytu hipotecznego. Mogliśmy bardzo dokładnie zaplanować całą procedurę, bo kupowaliśmy mieszkanie na rynku pierwotnym. Wszystkie informacje były dla nas bardzo pomocne, tłumaczenie dokumentów, umów. Było nam raźniej  i dużo bezpieczniej, jak wiedzieliśmy, że ktoś, kto ma duże doświadczenie sprawdza razem z nami. Jesteśmy bardzo wdzięczni i będziemy polecać każdemu kto zamierza wziąc kredyt. Pozdrawiamy

  przez Zbigniew na Doradcy Łódź
  kredyt na dom

  Do biura Pani Edyty trafiłem przez przypadek. Dziękuję za ten przypadek bardzo. Uzyskałem bardzo rzetelną pomoc. Jestem Pani niezmiernie wdzięczny. Nie za bardzo orientowaliśmy się z Żoną jak przebiega wzięcie kredytu. Uzyskaliśmy wszystkie informacje, co więcej w zasadzie sami nie musieliśmy za wiele robić. Mamy dobrą ofertę i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Aż niezręcznie jest, że to jest bezpłatne doradztwo na tak wysokim poziomie. Dziekujemy Pani bardzo.

  Strona 1 z 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »