Edyta Majewska

Ekspert kredytowy

Jestem prawnikiem z wykształcenia od wielu lat zajmującym się doradztwem prawno-finansowym dla firm i osób fizycznych. Jako niezależny ekspert kredytowy pomagam swoim Klientom wybrać najkorzystniejszą dla nich ofertę kredytową, wspieram w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, a także wyjaśniam zagadnienia finansowe i prawne.

 

Przygotowuję dla Państwa oferty kredytowe wszystkich banków, zwracam uwagę na korzyści lub potencjalne zagrożenia każdych z nich, a Państwo samodzielnie dokonujecie wyboru banku, w którym chcecie skorzystać z finansowania.

 

Analizuję treść umowy kredytowej, sprawdzam czy wszystkie jej postanowienia są zgodne z decyzją kredytową banku i korzystne dla Klienta. W przystępny sposób wyjaśniam jej zapisy.

 

Na każdym etapie procesu kredytowego służę swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako doradca kredytowy stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

 

Gwarantuję swoim Klientom rzeczowe doradztwo kredytowe, indywidualne podejście oraz zaangażowanie. Każdą sprawę traktuję priorytetowo. Dobieram produkty kredytowe do możliwości i potrzeb Klientów. Ich zadowolenie jest dla mnie najwyższą wartością.

 

Moje doradztwo w sprawach dotyczących zaciągania różnego rodzaju zobowiązań jest dla Klienta całkowicie bezpłatne na każdym etapie procesu kredytowego. Zajmuję się produktami gotówkowymi, jak i hipotecznymi (budowa domu, remont).

 

Rejon: Łódź, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Bełchatów, Sieradz.
Jestem do Państwa dyspozycji – zapraszam do kontaktu:

tel. 505-666-479

e-mail:  e.majewska@doradcylodz.pl

Skontaktuj się ze mną

  REKOMENDACJE
  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Doradcy Łódź
  Average rating:  
   22 reviews
   by Ewa
  Jakubowska

  Z czystym sumieniem polecam panią Edytke jako doradcę finansowego, jest osobą bardzo rzeczową, kompetentną i pomogła mi szybko i sprawnie przejść przez proces załatwienia kredytu hipotecznego. Znalazła bank, w którym otrzymałam najkorzystniejszą ofertę, przedstawiając wszystkie plusy i minusy każdej z opcji. Nie spodziewałam się że tak szybko da się wszystkie formalnosci załatwić, jednym słowem czułam sie jak VIP. Dziekuję i będę polecać każdemu tak profesjonalnego doradcę jakim jest Pani Edytka.

   by Magdalena

  Polecam serdecznie Panią Edyte, rzetelna, miła, bardzo cierpliwa. Dzięki niej przeszlismy caly ten skomplikowany proces, a nasza sytuacja nie byla łatwa. Bardzo dziękujemy i polecamy.

   by Monika
  Monika

  Serdecznie polecam Panią Edytę. Duża wiedza i zaangażowanie. Bez niej byłoby trudno przejść cały ten skomplikowany proces.
  Dziękuję 🙂

   by Anna
  Ann

  Ogromnie polecam Panią Edytę - niezwykle miła, dokładna i zaangażowana. Wszystko wyjaśniła krok po kroku, bez takiej pomocy kupno mieszkania by się nie udało!

   by Ewelina
  Kredyt hipoteczny

  Z calegi serca polecam Pania Edyte. Bardzo rzetelna,
  konkretna i co najważniejsze zaangazowana. Pani Edyta bardzo
  pomogła nam w usyskaniu kredytu hipotecznego. Dzieki niej mozemy
  w koncu cieszyc sie wlasnym mieszkaniem. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy! 🙂

   by Elka

  Ogromna pomoc, bez której byłoby mi dużo ciężej! Współpraca idealna, p. Edytka bardzo zaangażowana w moją sprawę, niezwykle sumienna. Wszystko miałam załatwione, mój udział był znikomy- dostawałam tylko info o procesie i kolejnych etapach. Super, naprawdę polecam, bo warto. Oferta dobrana najlepiejj, wszystko sprawdzone, omówione. Pełen profesjonalizm. A prywatnie p. Edyta mega fajna- z poczuciem humoru i bardzo miła! Dzięki wielkie, Elka.

   by Marlena
  Marllou

  Serdecznie polecamy Panią Edytę, bardzo rzetelna i fachowa osoba

   by Martyna i Tomasz
  Kredyt hipoteczny

  Z calego serca polecamy P. Edytę, bardzo rzetelna i fachowa w swoim zaawodzie 🙂 na lepszego doradce nie moglismy trafic. Jestesmy zadowoleni bardzo . Polecamy

   by Katarzyna
  Doradctwo kredytowe

  Bardzo polecam p. Edytę jako prawnika i doradcę finansowego. Pięknie nam wyjaśniła cały proces, sprawdziła wszystkie dokumenty, umówiła notariusza. Bardzo kompetentna i konkretna osoba. Serdecznai cierpliwa w kontakcie z nami. Mieliśmy cały czas z P. Edytą kontakt, nawet w weekendy. Szczerze polecam współpracę z Panią Edytą.

   by Kasia i Marcin
  Kredyt hipoteczny

  Serdecznie polecamy doradztwo pani Edyty. Przez cały okres starania się o kredyty była z nami w ciągłym kontakcie. Na każde zadane pytanie odpowiadała szybko a przede wszystkim rzeczowo i wszystko dokładnie wyjaśniała. Dzięki p. Edycie cały proces kupna mieszkania z kredytu hipotecznego przebiegł szybko i sprawnie. Serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serca.

   by Martyna
  Martyna

  Przez caly czas starania się o kredyt p. Edyta służyła swoja pomocą i przede wszystkim radą dzięki czemu caly ten proces nie był juz dla nas "czarną magią". Zawsze na bieżąco otrzymywalismy informacje na jakim etapie procesowania znajduje się obecnie nasz wniosek kredytowy. Dzieki temu mielismy spokojną głowę oraz poczucie bezpieczeństwa.
  Szczerze polecam

   by Marek
  Kredyt

  Bardzo polecam doradztwo Pani Edyty! Wszystko bardzo dobrze wyjasnione, dopilnowane na ostatni guzik. Kontakt caly czas zachowany. Dobrze dobrana oferta. Naprawde jestem bardzo zadowolony. Dziekuje Pani bardzo. Marek D.

   by Monika
  Kredyt hipoteczny

  Do Pani Edyty trafiłam przez koleżankę, która korzystała już z jej doradztwa i była bardzo zadowolona. Dzięki p. Majewskiej cały proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie, a ja czułam się bezpiecznie i miałam pewność, że wszystkie zapisy umowy są sprawdzone i dla mnie korzystne. Pani Edyta wszystko zrozumiale tłumaczyła, co było dla mnie bardzo ważne. Poświęciła mi dużo czasu, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam!

   by Kamil

  Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie ze strony pani Edyty.
  Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, cały proces pozyskiwania kredytu przebiegł niezwykle sprawnie.

   by Agata i Czarek
  Kredyt

  Dzięki Pani Edycie udało nam się pozyskać kredyt hipoteczny. Bardzo dobra współpraca. Większość rzeczy załatwianych on - line. Dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo czasu. Pani Edyta jest bardzo konkretna. Zna się na swojej pracy. A przy tym jest bardzo miła. Polecam wszystkim Współpracę z Panią Edytą.

  Page 1 of 2:
  «
   
   
  1
  2
   
  »