Dlaczego My?

Na rynku doradztwa finansowego w Polsce istnieje bardzo dużo firm zajmujących się pośrednictwem. Znalezienie odpowiedniego doradcy, któremu można powierzyć swoje finanse nie jest jednak łatwe.

Doradcylodz.pl to miejsce, gdzie umieszczamy wizytówki doradców, którzy są specjalistami w swojej branży a swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem potwierdzili, że zasługują na miano Doradcy.

Specjaliści blisko Ciebie.
Poprzez łatwe wyszukiwanie doradców za pomocą mapy możesz dowiedzieć się, którzy z nich obsługują Twoją miejscowość oraz wybrać osobę, która będzie najbardziej odpowiadać Twoim potrzebom. Jeżeli Twoja miejscowość nie znajduje się na mapie, wystarczy poszukać tej najbliżej położonej i z niej wybrać doradcę. Nie będzie najmniejszego problemu żeby na spotkanie doradca dojechał do Ciebie. Jeżeli w danej miejscowości nie ma żadnych doradców być może oznacza to, że nie znaleźliśmy jeszcze odpowiednich fachowców, których moglibyśmy Ci polecić co nie oznacza, że pozostanie tak cały czas.

W jaki sposób dobieramy doradców? 
Staramy się wyselekcjonować osoby, które wyróżniają się w swojej pracy podejściem do Klienta. Zadaniem dobrego doradcy nie jest sama sprzedaż produktów finansowych ale przede wszystkim właściwa obsługa Klienta, który na żadnym jej etapie nie poczuje się jak petent. Doradcy posiadający swoje wizytówki w naszym serwisie charakteryzują się właśnie taką filozofią. Często bazują na dalszych poleceniach, które są tak niezmiernie ważne w każdej branży a szczególnie tych, w których podstawowym kontaktem jest kontakt osobisty.