Błażej Pietrzyk

Błażej Pietrzak

Ekspert kredytowy

Zawsze dobieram kredyt według indywidualnych potrzeb Klienta. Negocjuję z bankami jak najkorzystniejsze warunki cenowe. Każdą sprawę traktuję priorytetowo. Doradztwo z mojej strony nie kończy się w momencie udzielenia kredytu.

 

Przez wiele lat pracowałem w ING Banku Śląskim S.A. zajmując się Klientami Korporacyjnymi, w Multibanku grupy BRE Bank S.A. opiekowałem się Klientami z segmentu Małych i Średnich przedsiębiorstw oraz Klientami zamożnymi, po czym w Kredyt Banku S.A. pełniłem rolę Dyrektora Placówki.

 

Posiadam również doświadczenie jako Doradca Finansowy w firmie Open Finance S.A., byłem Członkiem ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych, a obecnie współpracuję z dynamicznie rozwijającą się siecią Expander Advisors.

Zapraszam do kontaktu:

tel. 790 760 200

e-mail: b.pietrzak@doradcylodz.pl

Skontaktuj się ze mną

  REKOMENDACJE
  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Doradcy Łódź
  Average rating:  
   100 reviews
   by Kamila
  ktondel

  Pan Błażej to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu! Przy pomocy Pana Błażeja cały proces uzyskania kredytu przebiegł bardzo sprawnie i co ważne z sukcesem. Otrzymaliśmy dużą pomoc w wyborze odpowiedniej oferty i rozwianiu wątpliwości. Możliwość kontaktu telefonicznego z Panem Błażejem o każdej porze dnia! 🙂 Bardzo serdecznie polecam!

   by Mateusz

  Bardzo gorąco polecam pana Błażeja, współpraca od początku do końca przebiegała bardzo pomyślnie, to rzetelny i godny zaufania fachowiec który wszelkie pytania i niejasności zawsze tłumaczył w łatwy i dogodny sposób, szczerze polecam!

   by Piotr
  Piotr

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z p.Błażejem.
  Formalności mnie przerażały a dzięki wsparciu p.Błażeja udało się przejść przez nie gładko.
  Każdy kontakt wiązał się z profesjonalnym i przystępnym wytłumaczeniem danej sprawy.
  Kazda moja wątpliwość (a wiem ze było ich sporo) była dokładnie wyjaśniona i załatwiona.
  Polecam każdemu współpracę z p.Błażejem 🙂

   by Kamil

  Polecam współpracę z p. Błażejem, pełen profesjonalizm.

   by Agnieszka
  Agnieszka z Wielunia

  Od samego początku wiedziałam, że kredyt będę załatwiać z pomocą doradcy. Cieszę się,że trafiłam na Pana Błażej, wszystko profesjonalnie od samego początku do końca. Teraz będąc już po wszystkich formalnościach sięgając w tył nie mam myśli jakie to było ciężkie doświadczenie. My z naszej strony tylko dokumenty z pracy, resztą zajmował się Pan Błażej. Zaoferowana również pomoc w razie potrzeby teraz już po podpisaniu kredytu, przy transzach itp. Kontakt o każdej porze, telefoniczny, mailowy. Szczerze polecam.

   by Magdalena
  Magdalena

  Profesjonalizm, cierpliwość, zaangażowanie, wsparcie, pomoc merytoryczna, szybkość i skuteczność a przede wszystkim zrozumienie, że klienci to ludzie, którzy oprócz tego, że gubią się w bankowych procedurach mają jeszcze całą resztę swojego życia i trzeba to wszystko jakoś spiąć. Szczerze polecam.

   by Bartosz

  Jak najbardziej polecam Pana Błażeja, w tym przypadku również wykazał pełen profesjonalizm. Nasza sytuacja nie wyglądała zbyt obiecująco, a jednak Pan Błażej robił wszystko, aby nam pomóc. Tak naprawdę to dzięki Panu Błażejowi nasza sprawa zakończyła się sukcesem! Nigdy nie mieliśmy żadnego problemu z kontaktem i za każdym razem otrzymywaliśmy profesjonalną odpowiedź. Polecam!

   by Marcin

  W trudnych czasach pandemii Pan Błażej stawał na rękach aby nam pomóc w naszej sprawię, ktora się zakończyła pozytywnie dla nas. Zdecydowanie polecam

   by Zbyszek

  Polecam Pana Błażeja w 100%, bardzo dobry kontakt, profesjonalne wsparcie przy doborze odpowiedniego produktu finansowego, pomoc przy wypełnianiu dokumentów, jasne wyjaśnienie wszystkich zapisów bankowych.
  Razem z żoną dziękujemy i zapraszamy wszystkich do korzystania z porady finansowej u Pana Błażeja.

   by Michał

  Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Ze strony Pana Błażeja uzyskiwaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na każde pytania. Duża wiedza i fachowe doradztwo. Bezpieczna i pewna współpraca. W 100% polecamy i pozdrawiamy.

   by Iwona
  Iwona

  Polecam p. Błażeja jako doradcę kredytowego. Współpraca z nim była dobra - odbierał telefony niemal o każdej porze (a jeśli nie, to zawsze oddzwaniał). Był bardzo profesjonalny i zorientowany w aktualnej sutyacji bankowej, na trudniejsze pytania odpowiadał nastepnego dnia po konsultacji z bankiem. Rzetelny i uczciwy, cierpliwy i wyrozumialy. Polecam!

   by Anita i Tomasz

  Nasza opinia jest jak najbardziej pozytywna. Każdemu z czystym sumieniem polecimy Pana Błażeja. Ogromne zaangażowanie na każdym etapie załatwiania formalności związanych z kredytem. Informacje przekazywane w prosty, zrozumiały sposób. Zawsze można liczyć na pomoc i wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Gorąco polecamy!

   by Łukasz
  Łukasz

  Pan Błażej to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca finansowy. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca, nawet po podpisaniu umowy z bankiem oferuje swoją pomoc przy dalszych formalnościach. Pan Błażej był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytan. Gorąco polecam wszytskim ktorzy szukają osoby, która pomoże im uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa.

   by Adrianna
  Ada

  Jak najbardziej polecam. Pan Błażej ekspresowo odpowiadal na wszystkie pytania, byl zawsze był pod telefonem, jest konkretny i rzetelny . Bez obaw mozna korzystac z Jego usług! 😉

   by Michał

  Jak najbardziej polecam. Szybki kontakt . Konkretne oferty. Wszystko ok. Myślę ze tu nie ma co się rozpisywać. Jak ktoś przejdzie całą drogę od oferty do kredytu z Panem Błażejem to potwierdzi to co napisałem.
  Pozdrawiam
  Michał S.

  Page 1 of 7:
  «
   
   
  1
  2
  3
   
  »