Maciej Majewski

Maciej Majewski

Partner zarządzający, Ekspert kredytowy

Niezależność to cecha, która pozwala mi realizować się w pracy, a „po godzinach” na górskich szczytach. Zawsze mam dla Państwa oryginalne rozwiązanie i indywidualne podejście. Doświadczenie w pracy eksperta kredytowego oraz alpinizm nauczyły mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Marzenia, także o własnym kącie, mogą sięgać poza przyjęty horyzont. Przy wsparciu odpowiedniego przewodnika ich realizacja okaże się łatwiejsza, niż się wydawało.

 

Współpracuję z największymi firmami oferującymi usługi doradcze.

 

W mojej pracy najbardziej liczą się dwie rzeczy – nieograniczony dostęp do ofert wszystkich banków oraz stałe podnoszenie poziomu wiedzy i kwalifikacji.  Moja oferta gwarantuje zatem dostęp do najszerszej oferty finansowej i praktyczną wiedzę jak z niej skorzystać.

 

Rzetelność mojej pracy jako doradcy kredytowego jest stale weryfikowana przez banki i instytucje, w których pomagam uzyskać finansowanie Państwa marzeń. Wysokie wymagania są stale sprawdzane obowiązkowymi szkoleniami oraz okresowymi egzaminami.

Zapraszam do kontaktu:

tel. 609 352 812

e-mail: m.majewski@doradcylodz.pl

Skontaktuj się ze mną


  REKOMENDACJE
  Submit your review
  1
  2
  3
  4
  5
  Submit
       
  Cancel

  Create your own review

  Doradcy Łódź
  Average rating:  
   61 reviews
   by Ewa
  Jakubowska

  Świetna, fachowa pomoc i ogromna dyspozycyjność sprawiła, że bez stresu uzyskałem kredyt hipoteczny. Do Pana Maćka trafiłam z polecenia znajomych i sama z całego serca będę polecać jego usługi. Zdecydowanie polecam skorzystać z pomocy Pana Maćka wszystkim którzy ubiegają się o kredyt hipoteczny.

   by Justyna
  JB

  Na Pana Maćka trafiłam z polecenia koleżanki i chociaż początkowo podchodziłam sceptycznie do doradców kredytowo - finansowych, tutaj bardzo pozytywnie zostałam zaskoczona. Pan Maciek ma ogromną wiedzę w kwestiach bankowo - kredytowych, po rozmowie widać, słychać, że nie jest to wiedza z internetu, a oparta na jego własnym, bogatym, doświadczeniu i nieustannej obserwacji rynku. Jeżeli miałabym sama od A do Z przejść przez znalezienie odpowiedniej oferty, wnioski, ostateczney wwybór, analizę całej umowy kredytowej, chyba bym została strzępkiem nerwów. Pan Maciek wszystko dopilnował, sprawdził, po ludzku doradził, wyjaśnił i na każde moje bardziej bądź mniej durne pytanie, cierpliwie odpowiadał. Poza tym to po prostu ciepły, dobry, empatyczny człowiek, któremu poczułam, że można zaufać. Na pewno będę polecać dalej i sama jestem przekonana, że jeszcze wrócę! Panie Maćku, dziękuję, że są w tym zwiariowanym świecie jeszcze tacy ludzie, jak Pan i całkiem! świetnie potrafią wykonywać swoją pracę!! 5/5?

   by Michalina
  Michalina

  Pomocny i profesjonalny doradca, wszystko dokładnie wyjaśnia i odpowiada na każde pytanie. Zdecydowanie polecam!

   by Radek

  Dziękuję Panu Maciejowi za pomoc w łatwieniu kredytu na działke. Kredyt załatwił nam w PKO. Tanio i szybko a oferta, którą miałem z PKO była gorsza niż ta załatwiona przez pana Macieja. Jestem zadowolony i polecam przyszłym kredtytobiorcą.

   by Ilona
  Ilona

  Ogromne podziękowania dla Pana Macieja za pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Współpraca przebiegła pomyślnie. Pełen profesjonalizm, mila atmosfera, POLECAM!

   by Ilona
  Ilona

  Wielkie podziękowania dla Pana Macieja za prace jaką włożył w uzyskanie naszego kredytu hipotecznego. Pełen profesjonalizm, sprawne, efektywne działanie. Współpraca przebiegła niesamowicie pomyślnie. Polecamy!

   by Natalia
  Natalia

  Polecam z całego serca Pana Macieja - fachowe i rzetelne doradztwo. Na bieżąco byłam informowana o postępach w sprawie kredytu. Realne zainteresowanie sprawa oraz indywidualne podejście sprawiło, że nie czułam się już jak przysłowiowe 'dziecko we mgle' - każda moja watpliowosc czy pytanie (choć było ich dużo) było za każdym razem wyjaśniane rzeczowo i konkretnie. ?

   by Dawid
  hipoteka

  Kompleksowa pomoc 5/5
  Wszystko wytłumaczone od A do Z. Pomoc nie tylko przy wybraniu najlepszej oferty kredytowej, ale i przy "ogarnięciu" umowy i innych formalności.
  Zdecydowanie pana Macieja polecam.

   by Emilia i Szymon Pisarscy

  Ocena może być tylko jedna -5/5! Pan Maciej nie pozostawia złudzeń, kto jest najlepszy. Wcześniej korzystałam z usług podobnego doradcy ale nikt nie poprowadził naszej sprawy tak profesjonalnie i sprawnie.Pomógł nam nie tylko od strony kredytowej ale też prawnej. Bardzo dziekujemy i polecamy.

   by Hubert
  Kredyt hipoteczny

  Z czystym sumieniem polecam usługi doradcze Pana Macieja.
  Pana Macieja doceniam za profesjonalne podejcie do klienta, rzetelne i wyczerpujące informacje, dyspozycyjność, cierpliwość w objaśnianiu zawiłości kredytowych.
  Szerokie kompetencje pozwoliły na wybranie i otrzymanie kredytu dostosowanego do naszych potrzeb, za co serdecznie dziękuję Panu Maciejowi.

   by Agnieszka

  Jak najbardziej polecamy pana Macieja. Pomógł nam wybrać kredyt hipoteczny, przedstawiając wszystko jasno, rzetelnie i przede wszystkim zrozumiale. Wcześniej za bardzo nie orientowaliśmy się w tych tematach, ale dzięki panu Maciejowi było łatwo i bez problemów. Kontakt i współpraca przebiegała bardzo sprawnie i w miłej atmosferze. Dziękujemy i z czystym sumieniem polecamy 🙂

   by Adam
  Adam_lodz

  Polecam Pana Macieja. Bardzo profesjonalnie podszedł do tematu. Wyszukał oferty kredytowe dopasowane do naszych możliwości i potrzeb, dostarczył wszystkich narzędzi i poprowadził jak dzieci za rękę. Kredyt uzyskaliśmy bez większych problemów. Jeśli z wszystkimi tymi bankowymi i prawnymi czynnościami nie jesteście obeznani to bez wątpienia potrzebujecie pomocy specjalisty jakim jest Pan Maciej.

   by Anita
  Anita

  Bardzo polecam pana Macieja jako doradcę. Pomógł nam uzyskać kredyt na budowę domu. Dla nas najlepszy doradca jakiego spotkaliśmy. Jest sumienny, rzetelny, kompetentny i zaangażowany w sprawę klienta. Co więcej chcieć. Polecamy pana Macieja. Dziękujemy.

   by Anna

  Z całego serca polecam pana Macieja. Pomógł nam uzyskać kredyt hipoteczny na zakup domu. Jest profesjonalny, rzetelny, dokładny. Bardzo dobrze doradza, dba o klienta. Interesował się każdym aspektem naszej transakcji kupna. Dzięki jego sugestiom udało nam się wynegocjować lepszą cenę i zabezpieczyć swoje interesy odpowiednimi sformułowaniami w umowie przedwstępnej. Do tego jest bardzo sympatyczny, miło się z nim rozmawia. Poświęcał nam swój prywatny czas, odbierając telefony po godzinach pracy i udzielając nam odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Był bardzo zaangażowany i przejmował się naszą sprawą tak, jakby sam kupował ten dom. Mieliśmy poczucie, że prowadził tą sprawę jak dla siebie lub dla kogoś z rodziny.
  Bardzo polecam i bardzo dziękuję panu Maciejowi.

   by Dominik
  Dominik

  Bardzo rzetelny i rzeczowy doradca, bardzo pomocny, polecam Pana Macieja z czystym sumieniem. Dziękuję Panie Macieju

  Page 1 of 5:
  «
   
   
  1
  2
  3
  4
  5
   
  »