Edyta Majewska

Ekspert kredytowy

Jestem prawnikiem z wykształcenia od wielu lat zajmującym się doradztwem prawno-finansowym dla firm i osób fizycznych. Jako niezależny ekspert kredytowy pomagam swoim Klientom wybrać najkorzystniejszą dla nich ofertę kredytową, wspieram w przygotowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, a także wyjaśniam zagadnienia finansowe i prawne.

 

Przygotowuję dla Państwa oferty kredytowe wszystkich banków, zwracam uwagę na korzyści lub potencjalne zagrożenia każdych z nich, a Państwo samodzielnie dokonujecie wyboru banku, w którym chcecie skorzystać z finansowania.

 

Analizuję treść umowy kredytowej, sprawdzam czy wszystkie jej postanowienia są zgodne z decyzją kredytową banku i korzystne dla Klienta. W przystępny sposób wyjaśniam jej zapisy.

 

Na każdym etapie procesu kredytowego służę swoją wiedzą i doświadczeniem. Jako doradca kredytowy stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach.

 

Gwarantuję swoim Klientom rzeczowe doradztwo kredytowe, indywidualne podejście oraz zaangażowanie. Każdą sprawę traktuję priorytetowo. Dobieram produkty kredytowe do możliwości i potrzeb Klientów. Ich zadowolenie jest dla mnie najwyższą wartością.

 

Moje doradztwo w sprawach dotyczących zaciągania różnego rodzaju zobowiązań jest dla Klienta całkowicie bezpłatne na każdym etapie procesu kredytowego. Zajmuję się produktami gotówkowymi, jak i hipotecznymi (budowa domu, remont).

 

Rejon: Łódź, Pabianice, Łask, Zduńska Wola, Bełchatów, Sieradz.
Jestem do Państwa dyspozycji – zapraszam do kontaktu:

tel. 505-666-479

e-mail:  e.majewska@doradcylodz.pl

Skontaktuj się ze mną
REKOMENDACJE
Wyślij opinię
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Wyjdź

Napisz swoją rekomendację

Doradcy Łódź
Średnia ocena:  
 13 opinii
przez Kasia i Marcin na Doradcy Łódź
Kredyt hipoteczny

Serdecznie polecamy doradztwo pani Edyty. Przez cały okres starania się o kredyty była z nami w ciągłym kontakcie. Na każde zadane pytanie odpowiadała szybko a przede wszystkim rzeczowo i wszystko dokładnie wyjaśniała. Dzięki p. Edycie cały proces kupna mieszkania z kredytu hipotecznego przebiegł szybko i sprawnie. Serdecznie dziękujemy i polecamy z całego serca.

przez Martyna na Doradcy Łódź
Martyna

Przez caly czas starania się o kredyt p. Edyta służyła swoja pomocą i przede wszystkim radą dzięki czemu caly ten proces nie był juz dla nas "czarną magią". Zawsze na bieżąco otrzymywalismy informacje na jakim etapie procesowania znajduje się obecnie nasz wniosek kredytowy. Dzieki temu mielismy spokojną głowę oraz poczucie bezpieczeństwa.
Szczerze polecam

przez Marek na Doradcy Łódź
Kredyt

Bardzo polecam doradztwo Pani Edyty! Wszystko bardzo dobrze wyjasnione, dopilnowane na ostatni guzik. Kontakt caly czas zachowany. Dobrze dobrana oferta. Naprawde jestem bardzo zadowolony. Dziekuje Pani bardzo. Marek D.

przez Monika na Doradcy Łódź
Kredyt hipoteczny

Do Pani Edyty trafiłam przez koleżankę, która korzystała już z jej doradztwa i była bardzo zadowolona. Dzięki p. Majewskiej cały proces uzyskania kredytu przebiegł sprawnie, a ja czułam się bezpiecznie i miałam pewność, że wszystkie zapisy umowy są sprawdzone i dla mnie korzystne. Pani Edyta wszystko zrozumiale tłumaczyła, co było dla mnie bardzo ważne. Poświęciła mi dużo czasu, za co jestem bardzo wdzięczna. Polecam!

przez Kamil na Doradcy Łódź

Pełen profesjonalizm i ogromne zaangażowanie ze strony pani Edyty.
Dzięki jej wiedzy i doświadczeniu, cały proces pozyskiwania kredytu przebiegł niezwykle sprawnie.

przez Agata i Czarek na Doradcy Łódź
Kredyt

Dzięki Pani Edycie udało nam się pozyskać kredyt hipoteczny. Bardzo dobra współpraca. Większość rzeczy załatwianych on - line. Dzięki temu zaoszczędziliśmy sporo czasu. Pani Edyta jest bardzo konkretna. Zna się na swojej pracy. A przy tym jest bardzo miła. Polecam wszystkim Współpracę z Panią Edytą.

przez Joanna na Doradcy Łódź
Asia

Pani Edyta udzieliła nam bardzo fachowej pomocy na temat kredytu hipotecznego. Mogliśmy bardzo dokładnie zaplanować całą procedurę, bo kupowaliśmy mieszkanie na rynku pierwotnym. Wszystkie informacje były dla nas bardzo pomocne, tłumaczenie dokumentów, umów. Było nam raźniej  i dużo bezpieczniej, jak wiedzieliśmy, że ktoś, kto ma duże doświadczenie sprawdza razem z nami. Jesteśmy bardzo wdzięczni i będziemy polecać każdemu kto zamierza wziąc kredyt. Pozdrawiamy

przez Zbigniew na Doradcy Łódź
kredyt na dom

Do biura Pani Edyty trafiłem przez przypadek. Dziękuję za ten przypadek bardzo. Uzyskałem bardzo rzetelną pomoc. Jestem Pani niezmiernie wdzięczny. Nie za bardzo orientowaliśmy się z Żoną jak przebiega wzięcie kredytu. Uzyskaliśmy wszystkie informacje, co więcej w zasadzie sami nie musieliśmy za wiele robić. Mamy dobrą ofertę i jesteśmy naprawdę zadowoleni. Aż niezręcznie jest, że to jest bezpłatne doradztwo na tak wysokim poziomie. Dziekujemy Pani bardzo.

przez Ewelina Kulis na Doradcy Łódź
pomoc przy kredycie

Panią Edytkę poleciła mi znajoma, która korzystała z Jej pomocy. Trafiony wybór w 100%, osoba godna zaufania, BARDZO kompetentna. O wszystkim pamięta, o wszystkim informuje, wyjaśnia. Mam wrażenie, że pracuje 24 h na dobę:) Osoba z ogromnym potencjałem. Doradza przy kredycie bardzo uczciwie, załatwia formalności. A przy tym prywatnie Pani Edyta to bardzo miła osoba, zawsze uśmiechnięta, z pozytywną energią:) Naprawdę polecam szczerze. Dziękuję Pani bardzo i życzę wszystkiego dobrego! Ewelina Kulis

przez Marta na Doradcy Łódź
kredyt

Olbrzymia pomoc we wszystkim! Jestem bardzo zadowolona z pani Edyty. Niezmiernie dziękuję, że pomogła mi Pani w tych wszystkich procedurach i formalnościach. Bardzo doceniam Pani zaangażowanie i wiedzę. Dziękuję.

przez MONIKA na Doradcy Łódź

Pani Edyta to bardzo pozytywna osoba. Z przyjemnością udzieliła nam wielu wskazówek, dokładnych informacji, powiedziałabym nawet dużo wychodzących poza sprawę budowy domu, z którą się zgłosiliśmy. Jesteśmy z mężem zadowoleni. Naprawdę fachowa, konkretna pomoc, na bardzo wysokim poziomie.

przez JULIA na Doradcy Łódź

Muszę szczerze przyznać, że można polegać na wiedzy i chęci pomocy Tej Pani.
Udziela bardzo rzeczowych odpowiedzi, wyjaśnia wszelkie wątpliwości związane ze sprawą. Profesjonalizm i pełna odpowiedzialność za składaną ofertę. Polecam

przez Karol na Doradcy Łódź
Kredyt

Idelana współpraca. Szybko, sprawnie i skutecznie. Uzyskaliśmy korzystną ofertę kredytową. Większość spraw załatwionych z p. Edytą On-line, co dla nas było bardzo ważne, bo nie mieliśmy dużo czasu. Bardzo konkretna, kompetentna osoba. Kontakt cały czas z nami zachowany, miła atmosfera. Dziękujemy bardzo za pomoc.
Karol