O nas

Na rynku doradztwa finansowego w Polsce istnieje bardzo dużo firm zajmujących się pośrednictwem. Znalezienie odpowiedniego doradcy, któremu można powierzyć swoje finanse nie jest jednak łatwe.

Doradcylodz.pl to miejsce, gdzie umieszczamy wizytówki doradców, którzy są specjalistami w swojej branży a swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem potwierdzili, że zasługują na miano Doradcy.

Specjaliści blisko Ciebie.
Poprzez łatwe wyszukiwanie doradców za pomocą mapy możesz dowiedzieć się, którzy z nich obsługują Twoją miejscowość oraz wybrać osobę, która będzie najbardziej odpowiadać Twoim potrzebom. Jeżeli Twoja miejscowość nie znajduje się na mapie, wystarczy poszukać tej najbliżej położonej i z niej wybrać doradcę. Nie będzie najmniejszego problemu żeby na spotkanie doradca dojechał do Ciebie. Jeżeli w danej miejscowości nie ma żadnych doradców być może oznacza to, że nie znaleźliśmy jeszcze odpowiednich fachowców, których moglibyśmy Ci polecić co nie oznacza, że pozostanie tak cały czas.

W jaki sposób dobieramy doradców? 
Staramy się wyselekcjonować osoby, które wyróżniają się w swojej pracy podejściem do Klienta. Zadaniem dobrego doradcy nie jest sama sprzedaż produktów finansowych ale przede wszystkim właściwa obsługa Klienta, który na żadnym jej etapie nie poczuje się jak petent. Doradcy posiadający swoje wizytówki w naszym serwisie charakteryzują się właśnie taką filozofią. Często bazują na dalszych poleceniach, które są tak niezmiernie ważne w każdej branży a szczególnie tych, w których podstawowym kontaktem jest kontakt osobisty.

 

Nasz zawodnik zdobył Wicemistrzostwo Europy oraz Mistrzostwo Polski! Gratulujemy Kamil!

10524752_715208318525619_1803336379_n

Aktualności

* Oferty targowe banków *

* Kredyty hipoteczne z prowizją 0%*

* MDM – kredyt z dofinansowaniem *

Wybierz swoje miasto

Wieluń Pajęczno Wieruszów Łódź Zgierz Pabianice Brzeziny Bełchatów Sieradz Zduńska Wola Poddębice Uniejów Piotrków Tryb. Opoczno Radomsko Tomaszów Maz. Łask Kutno Łęczyca Łowicz Skierniewice Rawa Maz.

ARTYKUŁY

Trudniej o kredyt? Znów

Ciekawy artykuł o sytuacji na rynku kredytów do poczytania w poniższym artykule: Będzie jeszcze trudniej o kredyt. Banki zaostrzają politykę

Czytaj więcej
Alternative text

Sprawdź czy po zmianie ustawy ...

W związku z brakiem jednolitej wykładni ustawy , brak orzecznictwa oraz rodzącą się stopniowo praktykę wieczysto księgową, bankową oraz notarialną kolejne Banki wysyłają komunikaty co do zmiany podejścia wobec kredytowania i zabezpieczania  się na nieruchomościach opisanych w ustawie o wstrzymaniu

Czytaj więcej
Alternative text

Ustawa o obrocie ziemią parali...

Poniżej podaję informację dotyczącą wpływu Ustawy z dnia 14 kwietnia 2016 r. o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa oraz zmianie niektórych ustaw (Dz. U. 2016.585), zwanej dalej „Ustawą”, (która wprowadza zmiany m. in. w ustawie o księgach

Czytaj więcej
Alternative text

Koniec MDM w 2016!!!

Banki wysyłają komunikaty dotyczące wstrzymania przyjmowania wniosków o MDM, jest to podyktowane oficjalnym komunikatem z BGK, jak niżej: Komunikat Banku Gospodarstwa Krajowego z dnia 15-03-2016 o wstrzymaniu przyjmowania wniosków nabywców o dofinansowanie wkładu własnego w związku z nabyciem pierwszego mieszkania.

Czytaj więcej
Alternative text

MDM – wyczerpywanie się ...

BGK poinformował, że istnieje możliwość wyczerpania się limitu środków planowanych na wypłaty finansowego wsparcia w 2016 roku (wg stanu na dzień 7.03.2016 r. poziom wykorzystania limitu środków na wypłaty wynosi 82%), co oznacza prawdopodobieństwo wstrzymania przyjmowania wniosków o dofinansowanie wkładu

Czytaj więcej
Alternative text

Facebook