„UPEWNIJ SIĘ, ŻE ZNASZ BUDOWĘ WSZYSTKIEGO CO CHCESZ PRZEDSTAWIĆ”
– L. DA VINCI

Witold Stefanek

Według mnie najważniejsze jest, aby Klienci po naszym spotkaniu wyszli z przekonaniem, że wiedzą, w jaki sposób można zrealizować ich potrzeby. Nie ma nic gorszego, niż specjalista, który mówi niejasno albo używając nadmiernie skomplikowanych sformułowań. Staram się, aby mój Klient dokładnie wiedział, w jakim jesteśmy punkcie, dokąd zmierzamy i jak to osiągnąć. Poważne decyzje finansowe, które każdy z nas podejmuje, powinny być poprzedzone rzeczową analizą i rozpatrywane ze spokojną głową. Porada i pomoc w podjęciu takich decyzji to moje zadanie, zarówno jeśli chodzi o kredyt, jak również inwestycje finansowe.

Regiony działalności
Edukacja i doświadczenie

Z wykształcenia jestem magistrem prawa, ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Przez 5 lat pracowałem w dwóch bankach hipotecznych (GE Bank Mieszkaniowy oraz DomBank) jako analityk kredytowy, dzięki czemu doskonale orientuję się, jak wygląda proces przyznawania kredytu „od środka”. Od 2009 roku zajmuję się samodzielnym doradztwem kredytowym i inwestycyjnym. Aktualnie działam w strukturach ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych.

Rekomendacje
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 8 reviews
by Maria on Doradcy Łódź

Pierwszy raz w życiu/a żyję już 60 lat/spotkałam tak profesjonalnego doradcę finansowego.Niektóre przymioty Pana Witolda to:
-perfekcyjna znajomość proponowanych klientowi produktów
-chęć i umiejętność poznania potrzeb klienta
-komunikatywność,cierpliwość,takt i dyskrecja w komunikowaniu się z klientem
-wysoka kultura osobista
Każdy kontakt z Panem Witoldem był dla mnie przyjemnością .Jestem szczęśliwa,że są jeszcze w Polsce ludzie tacy,jak Pan Witold którzy swą pracę traktują rzetelnie i widać,że czerpią z tego przyjemność.Rekomenduję z całego serca i rozumu

by Katarzyna on Doradcy Łódź

Pan Witold dwukrotnie służył mi pomocą w otrzymaniu kredytu hipotecznego , za każdym razem wykazał się wspaniałą fachowością , wiedzą, skrupulatnością i sumiennością.Pełen profesjonalizm , gdyby więcej młodych ludzi było tak solidnych to Polska rzeczywiście byłaby nie tylko "drugą Japonią " ale i czymś lepszym. Gorąco polecam wszystkim oczekującym fachowej i rzetelnej usługi.

by Mariusz on Doradcy Łódź

Kredyt hipoteczny w 2 tygodnie? Dla Pana Witolda nie ma rzeczy niemożliwych. Wysoka kultura osobista, jasne i rzeczowe przedstawienie oferty i warunków kredytu, ograniczenie formalności do minimum. Polecam każdemu!

by Michał on Doradcy Łódź

Zdecydowanie mogę polecić Pana Witka wszystkim zainteresowanym kredytem hipotecznym. Bardzo dobry kontakt, duża wiedza oraz umiejętność postawienia się po stronie klienta skutkuje bardzo dobrze i sprawnie załatwionym tematem. Jest zaangażowany w temat.

by Aleksandra on Doradcy Łódź

Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Kredyt hipoteczny, który pomógł nam załatwić to było prawdziwe "mistrzostwo świata". Cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał na wszystkie nasza pytania, rozwiał wszelkie wątpliwości, a przede wszystkim załatwił wiele dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia całej procedury.Gorąco polecam :)

by Piotr on Doradcy Łódź

Jesteśmy zadowoleni zarówno z poziomu merytorycznego, jak i wysokiej kultury osobistej. Inni doradcy, z którymi się kontaktowaliśmy wcześniej odstawali od poziomu pana Witka. Głębokie zaangażowanie, przygotowanie do tematu, opanowanie w sytuacjach dla nas kryzysowych i przede wszystkim serdeczność. Kredyt hipoteczny oczywiście dostaliśmy :) a wszystko dzięki temu, że nie podchodzi do problemu rutynowo, tylko szuka najlepszego rozwiązania dla danego klienta.

by Janusz on Doradcy Łódź

Pan Witek jest prawdziwym profesjonalistą. Cierpliwie i kompetentnie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Po raz pierwszy ktoś wyjaśnił nam o co w ogóle chodzi w całej tej "hipotece". Nie tylko dostaliśmy kredyt na kupowane mieszkanie, ale też pomagał nam przy podpisaniu umowy przedwstępnej i był z nami na akcie notarialnym. Jednym słowem wspaniała obsługa od początku do samego końca. Polecam

by Justyna on Doradcy Łódź

Super kontakt, kredyt załatwiony od początku do końca. polecam

Skontaktuj się ze mną

Pola oznaczone * są wymagane

Zaznacz to pole jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności.

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: w.stefanek@doradcylodz.pl

ZNAJDŹ MNIE NA

Facebook