„SIŁA POZBAWIONA ROZWAGI ZAŁAMUJE SIĘ POD WŁASNYM CIĘŻAREM”
– HORACY

Maciej Majewski

Niezależność to cecha, która pozwala mi realizować się w pracy, a „po godzinach” na górskich szczytach. Zawsze mam dla Państwa oryginalne rozwiązanie i indywidualne podejście. Doświadczenie w pracy Doradcy Finansowego oraz alpinizm nauczyły mnie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Marzenia, także o własnym kącie, mogą sięgać poza przyjęty horyzont. Przy wsparciu odpowiedniego przewodnika ich realizacja okaże się łatwiejsza, niż się wydawało.

Regiony działalności
Edukacja i doświadczenie

Pierwsze szlify w bankowości zdobywałem w Lukas Banku oraz Credit Agricole. Jako niezależny Doradca Finansowy pomagam Państwu od 2011 roku i od początku współpracuję z największymi firmami oferującymi usługi doradcze. W mojej pracy najbardziej liczą się dwie rzeczy – nieograniczony dostęp do ofert wszystkich banków oraz stałe podnoszenie poziomu wiedzy i kwalifikacji.  Moja oferta gwarantuje zatem dostęp do najszerszej oferty finansowej i praktyczną wiedzę jak z niej skorzystać.

Jestem absolwentem Politologii, Dziennikarstwa i Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Studiów Menedżerskich w Katedrze Bankowości Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Rzetelność mojej pracy stale jest weryfikowana przez banki i instytucje, w których pomagam uzyskać finansowanie Państwa marzeń. Wysokie wymagania są stale sprawdzane obowiązkowymi szkoleniami oraz okresowymi egzaminami.

Aby zapewnić Państwu kompleksową pomoc i najwyższy poziom świadczonych usług współpracuję z Radcą Prawnym, który w razie potrzeby bezpłatnie udzieli porad prawnych dotyczących zabezpieczenia Państwa interesów w zakresie wybranych produktów bankowych.

Zapraszam do kontaktu – tel. 609-352-812.

Rekomendacje
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 34 reviews
by Ewa i Tomek on Doradcy Łódź
kredyt mieszkaniowy

Polecam współpracę z p.Maćkiem. Pełne zaangażowanie i bardzo dobrze wykonana praca. My jesteśmy zadowoleni.

by Kasia S. on Doradcy Łódź
kredyt hipoteczny

Pan Maciek to bardzo pomocny doradca bankowy. Wszystko dokładnie nam wytłumaczył, uczciwie doradził najkorzystniejszą ofertę kredytu. Decyzję podjęliśmy sami, wiedząc na co się piszemy. Dziękujemy za pomoc, bardzo Pana doceniamy.Kasia S.

by Maria on Doradcy Łódź
kredyt na mieszkanie

Bardzo dziękujemy Panie Maćku!!! Mamy swoje mieszkanie😊 Było ciężko z uzyskaniem kredytu, bank non stop czegoś od nas wymagał ale dzięki wiedzy i sprytowi Pana Maćka wszystko się udało!! Jesteśmy tacy szczęśliwi. Pana Maćka polecili nam znajomi. Warto skorzystać z Jego usług. Bardzo profesjonalny i bardzo w porządku człowiek, uczciwy, pomocny. Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczerze piszemy te podziękowania. Pozdrawiamy serdecznie!!

by Aga i Bartek on Doradcy Łódź
Polecamy

Polecamy gorąco Pana Maćka!! Na początku myśleliśmy, że niepotrzebny nam doradca finansowy, bo sami się dużo orientujemy w temacie kredytów. Pana Maćka poleciła nam znajoma. To był dobry wybór! Fachowiec w 100%, jednocześnie bardzo sympatyczny. Załatwił nam bardzo korzystne warunki kredytu w mBanku. Dodatkowo bezpłatnie mogliśmy skorzystać z porady prawnej bardzo profesjonalnej Pani Mecenas!! Zaufajcie Im, bo naprawdę warto!! Aga i Bartek

by Lukasz S. on Doradcy Łódź

Cieszę się, że trafiłem do pana Macieja. Pomógł mi uzyskać kredyt hipoteczny dostosowany do moich możliwości. Dzięki jego pomocy zaoszczędziłem masę czasu i nerwów. Zaufałem panu Michałowi i bardzo dobrze na tym wyszedłem. Polecam jako osobę, która wie co robi.Rzetelnosc ,Skutecznosc,Pelne zaangazowanie w sprawe klienta.z czystym sumieniem polecam tego czlowieka mi pomogl bardzo szybko spelnic marzenie o wlasnym domku!!!

by Agnieszka S. on Doradcy Łódź

Dzięki Panu Maćkowi udało mi się zrealizować kupno wymarzonego mieszkania. W profesjonalny i dostępny sposób pomógł mi przebrnąć przez całą ścieżkę kredytową. Przedstawił kilka wartych zastanowienia propozycji, z których wybraliśmy najbardziej optymalną dla mnie. Z całą pewnością polecam tego człowieka !

by Michał Waliszewski on Doradcy Łódź
Zero ściemy

Pierwszy raz ktoś mi wyłożył i wytłuszczył o co w tych kredytach chodzi. Dopiero korzystając z usług Macieja Majewskiego mogę powiedzieć, iż mi rzetelnie doradzono. doradca przez duże D! Wzięliśmy ten kredyt spokojniejsi. Nie daliśmy się bankom wodzic za nos. Polecam

by Joanna on Doradcy Łódź

Pan Maciej pomógł mi skonsolidować moje dotychczasowe kredyty i uzyskać kolejny na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dawno nie spotkałam tak profesjonalnego podejścia do klienta.Współpraca z Panem Maciejem to czysta przyjemność. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc.

by Marek on Doradcy Łódź

"Z Wielką przyjemnością Polecam Pana Macieja jako Profesjonalnego Doradcę Bankowego. Wszelkie formalności załatwia sam, kontaktuje się z klientem na każdym etapie procesu kredytowego. Ja również miałem bardzo duży problem, jeśli chodzi o kredyt hipoteczny. Moja rodzina i Ja mieliśmy wsparcie w okresie załatwiania kredytu. Byliśmy informowani na bieżąco na jakim etapie jest uzyskanie kredytu. Mialem wcześniej 3 odmowy z innych banków, jeśli chodzi o hipotekę. A Pan Maciej wziął to na swoje "BARKI", walczył do samego końca, choć trwało to troszke dłuzej, ale opłacało sie czekac, aż wkoncu udało sie. Jesteśmy z Żoną Super Mega Szczęśliwi. Pan Maciej to POTĘGA!!! Z CZYSTĄ przyjemnością i zadowoleniem POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

by Marcin i Ania on Doradcy Łódź

„Współpraca z Panem Maciejem to czysta przyjemność. Wraz z Nim wybraliśmy ofertę najkorzystniejszą dla nas, a także przebrnęliśmy szybko i bezproblemowo przez wszelkie formalności oraz gąszcz dokumentów związanych z kredytem hipotecznym. Powiem szczerze, że nie było łatwo, ale Pan Maciej zrobił WSZYSTKO, żeby Nam pomóc. Wielkie Brawa dla Niego. Profesjonalistka w każdym calu. Dzięki Niemu nasze marzenia o własnych czterech kątach stały się rzeczywistością. Polecamy wszystkim Tym, co mają problemy bądź trudności w załatwieniu kredytu .”

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»
 

Skontaktuj się ze mną

Pola oznaczone * są wymagane

Zaznacz to pole jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności.

Dane kontaktowe

Telefon: 609352812
E-mail: maciej.majewski@doradcylodz.pl

ZNAJDŹ MNIE NA

Facebook