„Ci, którzy są wystarczająco szaleni, by myśleć, że są w stanie zmienić świat, są tymi, którzy go zmieniają”
STEVE JOBS

Łukasz Kołodziejczyk

W swojej pracy, tak samo jak w życiu, zawsze daję z siebie wszystko, a potrzeby Klienta stawiam na pierwszym miejscu. Korzystając z moich usług mogą Państwo liczyć na fachową i co istotne bezpłatną pomoc. Moim priorytetem jest wyszukanie dla Klienta najlepszego na rynku rozwiązania finansowego i sprawne przeprowadzenie go przez proces kredytowy. Moja wiedza i doświadczenie sprawią, że z pewnością dołączą Państwo do szerokiego grona moich zadowolonych klientów.

Zapraszam do kontaktu!

Regiony działalności
Edukacja i doświadczenie

Z rynkiem finansowym związany jestem 6 lat. Do 2012 roku byłem Doradcą Finansowym Open Finance S.A., aktualnie współpracuję z niezależną firmą ANG Spółdzielnia Doradców Kredytowych.

W wolnym czasie spełniam się podróżując z plecakiem w odległe zakątki świata.

Rekomendacje
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 11 reviews
by Asia i Dominik on Doradcy Łódź

Pana Łukasza możemy polecić w ciemno, gdyż jest on człowiekiem sumiennym, rzetelnym i odpowiedzialnym w swojej profesji. Dzięki Panu Łukaszowi mogliśmy zrealizować życiowy cel, jakim jest posiadanie własnego domu. Pomimo licznych trudności związanych z uzyskaniem finansów Pan Łukasz postarał się, aby ten cel można było zrealizować. Szczerze i gorąco polecamy!

by Małgorzata i Rafał Szymańscy on Doradcy Łódź

Z czystym sumieniem poleciliśmy Pana Łukasza już naszym znajomym więc i tu naszej rekomendacji nie może zabraknąć. Dwukrotnie współpracowaliśmy z Panem Łukaszem odnośnie dwóch różnych produktów finansowych i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeśli chcecie bezboleśnie przejść przez biurokrację banków to dobrze traficie wybierając właśnie tego doradcę. Dziękujemy za zaangażowanie Panie Łukaszu i zapewne do zobaczenia.

by Grzegorz Deptuła on Doradcy Łódź

Szczerze polecam Pana Łukasza jako doradcę kredytowego. Pełen profesjonalizm i oddanie sprawie klienta pozwala spać spokojnie w chwilach podejmowania życiowych decyzji. Od 3 lat spłacam kredyt hip., który nawet na dziś dzień jest atrakcyjny. Wszelkie biurokratyczne zasieki załatwione były za mnie. Słowem: uczciwa i rzetelna osoba. Polecam.

by Iza i Jarek on Doradcy Łódź

Z czystym sumieniem możemy polecić Pana Łukasza. Dzięki jego profesjonalizmowi i zaangażowaniu, szybko i co najważniejsze z sukcesem osiągneliśmy cel. Dziś jesteśmy już u siebie.
Gorąco polecam, człowiek zna się na swojej robocie, bardzo kreatywny i zaangażowany w to co robi. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych, zawsze znajdzie kompromis i wyjście z na prawdę trudnej sytuacji.

by Michał on Doradcy Łódź

Obsługa charakteryzująca się profesjonalizmem oraz pełnym zaangażowaniem nakierowanym na działania w interesie klienta. Szczerze polecam.

by Piotr on Doradcy Łódź

Pan Łukasz jest bardzo odpowiedzialnym i konsekwentnym doradcą. Przedstawił nam 4 najlepsze oferty na rynku, wyjaśnił wszelkie wątpliwości i pomógł w podjęciu decyzji - do dziś uważamy trafnej. Jeżeli będę potrzebował doradztwa w dziedzinie finansów na pewno udam się do Pana Łukasza.

by Anna on Doradcy Łódź

Dokładne wyjaśnienia, pełen profesjonalizm.

by Krzysztof on Doradcy Łódź

Z czystym sumieniem polecam usługi Pana Łukasza.
Dzięki poświęceniu kilku miesięcy na pomoc w przygotowaniu dokumentów i prostowaniu zawiłej historii BIG dziś mieszkam z rodziną w wymarzonym domu.
Gdyby nie zacięcie i profesjonalizm Pana Łukasza poległ bym na samym początku.

by Emil i Ola on Doradcy Łódź

Pan Łukasz doradził nam najlepszy w owym czasie kredyt hipoteczny, którego do tej pory nie dałoby się zamienić na lepszy.
Posiada dużą wiedzę merytoryczną którą potrafi przekazać w dogodny sposób. Polecenie Pana Łukasza naszym znajomym jest najlepszą rekomendacją.

by Marek Krzyżański on Doradcy Łódź

Gorąco polecam Pana Łukasza Kołodziejczyka, potrzebowałem dokonać bardzo trudnej inwestycji finansowej, Pan Łukasz załatwił wszystkie niezbędne formalności w ciągu tygodnia, przy czym inni doradcy twierdzili, że nie da się tego zrobić w krótszym czasie niż 2 miesiące! To nie jest zwykły doradca... Pan Łukasz jest mistrzem w swoim fachu. Zdecydowanie polecam

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 

Skontaktuj się ze mną

Pola oznaczone * są wymagane

Zaznacz to pole jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności.

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: l.kolodziejczyk@doradcylodz.pl

ZNAJDŹ MNIE NA

Facebook