„NIC BARDZIEJ NIE WZMACNIA CZŁOWIEKA NIŻ OKAZANE MU ZAUFANIE”
– A. HARNACK

Błażej Pietrzak

Zawsze dobieram kredyt według indywidualnych potrzeb Klienta. Negocjuję z bankami jak najkorzystniejsze warunki cenowe. Każdą sprawę traktuję priorytetowo. Doradztwo z mojej strony nie kończy się w momencie udzielenia kredytu. Więcej o mojej pracy mówią rekomendacje (patrz poniżej).

Regiony działalności
Edukacja i doświadczenie

Przez wiele lat pracowałem w ING Banku Śląskim S.A. zajmując się Klientami Korporacyjnymi, w Multibanku grupy BRE Bank S.A. opiekowałem się Klientami z segmentu Małych i Średnich przedsiębiorstw oraz Klientami zamożnymi po czym w Kredyt Banku S.A. pełniłem rolę Dyrektora Placówki. Następnie byłem Doradcą Finansowym w firmie Open Finance S.A., Członkiem ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych a obecnie współpracuję z dynamicznie rozwijającą się siecią Expander Advisors.

Rekomendacje
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 80 reviews
by Radek Tomczyk on Doradcy Łódź

Z pomocy Pana Błażeja wraz z żoną skorzystaliśmy po raz kolejny i myślę ,że nie ostatni.Profesjonalny,rzetelny doradca kredytowy.Sprawne i skuteczne działanie,doskonały kontakt. Szczerze wszystkim polecam Pana Błażeja.

by Kamil on Doradcy Łódź
Polecam

Zawsze pod telefonem, do każdego ma indywidualne podejście, a jednocześnie zna się na rzeczy. Polecam serdecznie Pana Błażeja.

by Dominik Kasza on Doradcy Łódź
Profesjonalista godny polecenia!

Polecam wszystkim usługi i profesjonalną pomoc Pana Błażeja. Dzięki Niemu oszczędziłem sporo pieniędzy, nerwów i przede wszystkim BEZCENNEGO czasu. Błyskawicznie uzyskiwałem konkretne, rzeczowe i wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania lub wątpliwości. Niesamowitym było tempo uzyskania kredytu hipotecznego z pomocą Pana Błażeja i dzięki wykorzystaniu Jego kontaktów - cała procedura trwała niespełna dwa tygodnie. Pan Błażej błyskawicznie zorganizował niezbędne do uruchomienia kredytu ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach.Jednym słowem z czystym sumieniem i bez cienia wątpliwości POLECAM wszystkim i każdemu z osobna współprace z Panem Błażejem.

by Alicja Dzięgielewska on Doradcy Łódź
Doradcy Łódź

Pan Błażej jest bez wątpienia profesjonalistą.Charakteryzuje doświadczenie, dyspozycyjność i wysoka kultura osobista. Na pewno postara się doradzić i dopasować odpowiednią opcję do Państwa potrzeb. Polecam aby skorzystać z jego usług.

by Michał on Doradcy Łódź

Pan Błażej to w 100 % profesjonalny doradzca, na którego lepiej trafić nie mogliśmy. Dziękujemy za pomoc, dzięki której teraz możemy spełnić swoje marzenie budując dom :) Jednym zdaniem - bardzo dobra osoba na odpowiednim miejscu !

by Łukasz on Doradcy Łódź

Pełen profesjonalizm, bez Pana Błażeja i jego doświadczenia raczej trudno byłoby mi uzyskać kredyt. Dopiero teraz widzę, ile pracy trzeba by było włożyć, aby uzyskać kredyt samodzielnie, a z Panem Błażejem okazało to się proste i nieuciążliwe. Naprawdę polecam.

by Iza on Doradcy Łódź

Bardzo dziekujemy Panu Blażejowi za pomoc, bez której na pewno nie dostalibyśmy kredytu. Pan Błażej wie co robi, szybko i skutecznie działa, odpowiada na wszystkie pytania i doskonale doradza. Pełen perfekcjonizm! Polecamy KAŻDEMU !!! 😉

by Andrzej on Doradcy Łódź

Tym co wyróżnia Pana Błażeja jest bez wątpienia pełen profesjonalizm oraz funkcjonalność proponowanych rozwiązań.Bez pomocy Pana Błażeja nie mieli byśmy szans na załatwienie kredytu.Dziękujemy bardzo za pomoc i GORĄCO POLECAMY!!!

by Ania on Doradcy Łódź

Dzięki Panu Błażejowi przejście przez formalności w uzyskaniu kredytu hipotecznego nie okazało się drogą przez mękę. Pomimo naszej skomplikowanej sytuacji finansowej uzyskaliśmy kredyt, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni. Z całym sercem polecamy skorzystanie z usług tego Doradcy!

by Edyta on Doradcy Łódź

Pan Błażej to profesjonalista w każdym calu. Gdyby nie on pewnie jeszcze bardzo długo szukalibyśmy dobrej oferty kredytu. Warunki, które otrzymaliśmy od banku były naprawdę korzystne. Wszystko dzięki świetnemu doradcy. Polecam każdemu kto stara się o kredyt, nie tylko hipoteczny.

Page 1 of 8:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Skontaktuj się ze mną

Pola oznaczone * są wymagane

Zaznacz to pole jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności.

Dane kontaktowe

Telefon: 790760200
E-mail: blazej.pietrzak@doradcylodz.pl

ZNAJDŹ MNIE NA

Facebook