„JEŚLI POTRAFISZ O CZYMŚ MARZYĆ, POTRAFISZ TAKŻE TEGO DOKONAĆ”
– W. DISNEY

Beata Włodarczyk

Z zawodu jestem specjalistą bankowym, doradcą z powołania. Łączę profesjonalizm z indywidualnym podejściem do Klientów . Z wieloma z nich łączą mnie dobre relacje także po sfinalizowaniu kredytu.
Praca z ludźmi jest moją pasją. Wielu z nich przy mojej pomocy spełniło największe marzenie swojego życia, marzenie o nowym domu.
Mam nadzieję, że dołączycie Państwo do ich grona.

Regiony działalności
Edukacja i doświadczenie

Posiadam 17-letni staż pracy w bankowości. Pracowałam jako doradca kredytowy w Credit Agricole S.A. oraz w Santander Consumer Bank S.A., jako analityk kredytów hipotecznych w Banku Pocztowym S.A. oraz jako lider zespołu analityków w BRE Banku S.A. (Multibank i mBank). Obecnie jestem członkiem ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych.
Tytuł magistra Zarządzania i Marketingu uzyskałam na Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Ponadto ukończyłam podyplomowe studia na kierunku Doradztwa Personalnego w WSHE w Łodzi.

Rekomendacje
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 32 reviews
by Kasia J on Doradcy Łódź

Polecam każdemu Panią Beatę - mega profesjonalna, kompetentna, konkretna, merytoryczna a przy tym wszystkim przesympatyczna i po prostu ludzka:))))))Zyskuje od razu przy pierwszym poznaniu, daje nadzieje, że nawet najbardziej skomplikowane sprawy jest w stanie doprowadzić do końca z sukcesem.W sytuacjach beznadziejnych wspiera człowieka na duchu, nie obiecuje gruszek na wierzbie, jest konkretna co było dla mnie bardzo ważne.Pani Beatko jeszcze raz dziękuję, że dzięki Pani pomocy mogłam sobie spełnić swoje marzenie!!!Będę polecała Panią każdemu i niedługo znów do Pani wracam!!!

by Przemysław K on Doradcy Łódź
Kredyt hipoteczny

Polecam bardzo Panią Beatę, gdyż jest Ona profesjonalistką w tym co robi. Pomoże przy załatwieniu wszelkich formalności związanych z kredytem, jak i wytłumaczy wszystko w razie jakichkolwiek wątpliwości, a do tego jeszcze jest bardzo miłą osobą.Szybko, sprawnie i przyjemnie! :)Dziękuję Pani Beato za pomoc przy załatwieniu kredytu hipotecznego :)

by Beata i Janusz on Doradcy Łódź

Godna polecenia osoba. Bez problemu wyszukuje rozwiązanie dla każdego. Tak miłej i profesjonalnej obsługi na pewno się nie spodziewaliśmy po wielu wizytach w bankach, gdzie klient często jest intruzem. Tutaj atmosfera zupełnie inna. Widać chęć pomocy i serce do pracy. Polecam każdemu.

by Ewelina on Doradcy Łódź

Polecamy z współpracę z p. Beatą. Profesjonalizm w każdym calu. Dziękujemy za pomoc i atmosferę. Pozdrawiamy serdecznie.

by Małgorzata Matecka on Doradcy Łódź

Pani Beata jest doradca kredytowym z prawdziwego zdarzenia.Skutecznie i bardzo sprawnie pomogla mi w uzyskaniu kredytu hipotecznego,ponadto jest tak przesympatyczna osoba,ze nie chce sie wychodzic z jej biura.Dziekuje Pani Beatko za pomoc w spelnianiu marzeń.Jest Pani najlepsza!!!

by Agnieszka on Doradcy Łódź

Bardzo gorąco polecam doradztwo z rąk p. Beaty. Zaufana i skuteczna a przy tym MEGA przesympatyczna osoba. Doskonale znająca temt kredytów hipotecznych.Dziekujemy p. Beato za pomoc i przemiłą atmosferę. !

by Marta on Doradcy Łódź
Polecam!!!

Jak ktoś nie chce pozostać sam na placu boju w walce o kredyt, chce aby, wszystko przebiegło pomyślnie polecam kontakt z Panią Beatą!!! Profesjonalizm, ogromna wiedza teoretyczna i praktyczna! Sprawne, szybkie działanie. No i atmosfera... w końcu poczułam, że rozmawiam z drugim człowiekiem, a nie "bankowym robotem"... Dopiero po kilku przygodach w bankach i z innymi doradcami trafiłam na Panią Beatę. Żałuję, że nie była przy mnie od początku, kosztowało by mnie to wszystko stanowczo mniej nerwów i czasu. Jeżeli ktoś liczy na konkretną, profesjonalną, kompetentną współpracę, w miłej atmosferze polecam!!!

by Krzysztof on Doradcy Łódź

Polecam z pełną odpowiedzialnością współpracę z p. Beatą. Profesjonalizm w każdym calu. Dziękujemy za pomoc i atmosferę. Pozdrawiam.

by Ewa, Adam on Doradcy Łódź

Polecam szczerze doradcę finansowego p.Beatę Włodarczyk.Gruntowna znajomość zawiłości procedur bankowych przy jednoczesnym dużym uroku osobistym stanowi o wysokim profesjonalizmie.Szczerze zachęcam do korzystania z jej wiedzy i umiejetnosci.

by Leszek on Doradcy Łódź

Polecam współpracę z Panią Beatą. Ciepły, serdeczny człowiek a przy tym co najważniejsze specjalista w swoim fachu. Doradztwo jest bezpłatne, można się spotkać nawet w późniejszych godzinach, po pracy, w odróżnieniu od banku :-)Dobry wybór, jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy. Dziękuję.

Page 1 of 4:
«
 
 
1
2
3
4
 
»
 

Skontaktuj się ze mną

Pola oznaczone * są wymagane

Zaznacz to pole jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności.

Dane kontaktowe

Telefon: 506107073
E-mail: beata.wlodarczyk@doradcylodz.pl

ZNAJDŹ MNIE NA

Facebook