JEŻELI ISTNIEJE SPOSÓB, BY ZROBIĆ COŚ LEPIEJ…ZNAJDĘ GO”
– T.A. EDISON

Adrian Sado

Jestem mobilnym doradcą kredytowym.Pomagam przy doborze oferty kredytu hipotecznego lub gotówkowego.Dodatkowo każdy może liczyć na moją stałą opiekę przy przejściu przez cały dalszy proces kredytowy.Aby ustalić szczegóły oferty możemy spotkać się u mnie w biurze, jak również w każdym innym dogodnym dla Państwa miejscu.W pracy zawsze daję z siebie wszystko, tak aby klient mógł stwierdzić że trafił w dobre ręce i kiedy tylko zajdzie potrzeba bez wahania po raz kolejny skorzystał z mojej pomocy lub polecał mnie znajomym.Pomoc ta nie kończy się przy uruchomieniu kredytu, oczywiście dalej jestem do dyspozycji.

 

Regiony działalności
Edukacja i doświadczenie

Z bankowością związany jestem od 2006r. kiedy to zacząłem pracę w Banku Handlowym. Następnie od 2010r. podjąłem współpracę z firmą doradztwa finansowego Open Finance S.A. Obecnie jestem członkiem ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych.

Rekomendacje
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 65 reviews
by Ania i Bartek on Doradcy Łódź

Współpraca z Panem Adrianem to czyta przyjemność. Osoba kompetentna, godna zaufania, zawsze gotowa do pomocy. Wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klienta, rozważa najbardziej korzystne opcje wskazując tę właściwą z pełnym obrazem sytuacji. Pełen profesjonalizm w doradztwie, ogromne zaangażowanie, ekspresowe działanie. Krótko mówiąc: właściwa osoba na właściwym miejscu. W 100% polecamy współpracę z Panem Adrianem. Dziękujemy i pozdrawiamy

by Monika Gierczak on Doradcy Łódź

Absolutnie polecam współpracę z Panem Adrianem. Pełen profesjonalizm, doświadczenie i ogromna wiedza, którą w sposób niezwykle przyjemny przekaże każdemu przyszłemu kredytobiorcy. Pomógł nam w otrzymaniu kredytu hipotecznego w momencie kiedy inni doradcy rozkładali ręce.

by Radosław Kaczorowski on Doradcy Łódź

Człowiek godny zaufania. Świetnie nawiązuje kontakt z klientem.Pełen profesjonalizm pomógł mi przebrać przez wszystkie formalności związane z kredytem. Gorąco polecam wszystkim, którzy mają problemy z zakupem własnego M. Jeszcze raz dziękuję i życzę wszystkiego dobrego!

by Marta Sowa on Doradcy Łódź

Polecam w 100%. Pełen profesjonalizm. Pan Adrian pomógł nam przebrnąć przez tak skomplikowaną procedurę jaką jest dobranie odpowiedniego kredytu. W związku z tym, iż jesteśmy młodym małżeństwem z jedna umową na czas nieokreślony, ciężko było nam znaleźć odpowiednią ofertę dla nas, oraz bank, który udzieliłby nam kredytu bez zastrzeżeń. Dzięki Panu Adrianowi otrzymaliśmy kredyt w ciągu 1,5 miesiąca od momentu zgłoszenia się do niego. Przekazał nas do równie profesjonalnego pracownika Banku i pomógł doprowadzić procedurę kredytową do końca.
Jeszcze raz polecam bez najmniejszych wątpliwości.

by Ewa Marszałek on Doradcy Łódź

Pełen profesjonalizm - tak można scharakteryzować Pana Adriana. Wirtuoz w swoim fachu. W każdej chwili do dyspozycji, zawsze potrafić znaleźć jakieś pozytywne wyjście z sytuacji. Jak się podejmie jakieś sprawy doprowadzi ja do końca mimo wszelkich przeciwności. Dla niego nie istnieje niemożliwe. Bardzo zaangażowany. Gorąco polecam.

by Anna Sobczak on Doradcy Łódź

Pełen profesjonalizm, pan Adrian pomógł nam w ekspresowym tempie uzyskać kredyt hipoteczny i przede wszystkim bezproblemowo. Dobrał nam bardzo dobrą ofertę i pomógł w kompletowaniu wszystkich dokumentów. Zdecydowanie polecamy pana Adriana

by Kamil P on Doradcy Łódź

Pan Adrian to profesjonalista, świetnie przygotowany merytorycznie, a do tego po prostu sympatyczny, pomocny i BARDZO zaangażowany. Absolutnie polecam.

by iza ścieszko on Doradcy Łódź

Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Napiszę więcej - wirtuozerstwo i maestria. Kompetencje, wiedza, fachowość, perfekcja przeplatają się w działaniu Pana Adriana z ogromnym zaangażowaniem i niezwykłą życzliwością. Połączenie takiego kunsztu, oddania pracy, kultury osobistej i chęci pomocy jest czymś absolutnie wyjątkowym a jednocześnie bezcennym. Panie Adrianie, dziękuję i życzę aby nigdy nie zabrakło Panu chęci i sił do bycia takim jakim Pan jest. Polecam wszystkim z całego serca i z pełną odpowiedzialnością !

by Katarzyna Piekarek on Doradcy Łódź

Pan Adrian to osoba urodzona do tej pracy. Jest niezwykle profesjonalny, cierpliwy i zaangażowany. W jego słowniku nie istnieje powiedzenie - ?nie da się?. Nie zarzucał nas wieloma ofertami kredytów, ale od razu przedstawił najbardziej korzystną ? można powiedzieć szytą na miarę. Pomógł bez stresów przebrnąć przez bankową ?papierologię?. Dla nas jest Św. Mikołajem ? pod choinkę otrzymaliśmy od Niego wiadomość z pozytywną decyzją z banku o przyznaniu kredytu.
Bardzo dziękujemy za pomoc i szczerze polecamy!

by Aleksander Stańczak on Doradcy Łódź

Rzadko wystawiam opinie, ale tym razem wręcz wypada. Kontakt do pana Adriana otrzymaliśmy z polecenia, w momencie gdy z kredytu hipotecznego mieliśmy już zrezygnować. Od p. Adriana dowiedzieliśmy się, że szanse jednak istnieją i wspólnie, krok po kroku staraliśmy się o ten kredyt. Pan Adrian wytłumaczył nam wszystko w bardzo przystępny sposób, a także pomagał zbierać niezbędną dokumentację, dzięki czemu dziś jesteśmy już po wszystkim i udało nam się kupić mieszkanie. Pan Adrian to stuprocentowy profesjonalista, świetnie przygotowany merytorycznie, a do tego po prostu sympatyczny, pomocny i BARDZO zaangażowany. Absolutnie polecamy!

Page 1 of 7:
«
 
 
1
2
3
 
»
 

Skontaktuj się ze mną

Pola oznaczone * są wymagane

Zaznacz to pole jeżeli akceptujesz naszą politykę prywatności.

Dane kontaktowe

Telefon:
E-mail: a.sado@doradcylodz.pl

ZNAJDŹ MNIE NA

Facebook