Błażej Pietrzyk

Błażej Pietrzak

Ekspert kredytowy

Zawsze dobieram kredyt według indywidualnych potrzeb Klienta. Negocjuję z bankami jak najkorzystniejsze warunki cenowe. Każdą sprawę traktuję priorytetowo. Doradztwo z mojej strony nie kończy się w momencie udzielenia kredytu.

 

Przez wiele lat pracowałem w ING Banku Śląskim S.A. zajmując się Klientami Korporacyjnymi, w Multibanku grupy BRE Bank S.A. opiekowałem się Klientami z segmentu Małych i Średnich przedsiębiorstw oraz Klientami zamożnymi, po czym w Kredyt Banku S.A. pełniłem rolę Dyrektora Placówki.

 

Posiadam również doświadczenie jako Doradca Finansowy w firmie Open Finance S.A., byłem Członkiem ANG Spółdzielni Doradców Kredytowych, a obecnie współpracuję z dynamicznie rozwijającą się siecią Expander Advisors.

Zapraszam do kontaktu:

tel. 790 760 200

e-mail: b.pietrzak@doradcylodz.pl

Skontaktuj się ze mną
REKOMENDACJE
Wyślij opinię
1
2
3
4
5
Wyślij
     
Wyjdź

Napisz swoją rekomendację

Doradcy Łódź
Średnia ocena:  
 96 opinii
przez Agnieszka na Doradcy Łódź
Agnieszka z Wielunia

Od samego początku wiedziałam, że kredyt będę załatwiać z pomocą doradcy. Cieszę się,że trafiłam na Pana Błażej, wszystko profesjonalnie od samego początku do końca. Teraz będąc już po wszystkich formalnościach sięgając w tył nie mam myśli jakie to było ciężkie doświadczenie. My z naszej strony tylko dokumenty z pracy, resztą zajmował się Pan Błażej. Zaoferowana również pomoc w razie potrzeby teraz już po podpisaniu kredytu, przy transzach itp. Kontakt o każdej porze, telefoniczny, mailowy. Szczerze polecam.

przez Magdalena na Doradcy Łódź
Magdalena

Profesjonalizm, cierpliwość, zaangażowanie, wsparcie, pomoc merytoryczna, szybkość i skuteczność a przede wszystkim zrozumienie, że klienci to ludzie, którzy oprócz tego, że gubią się w bankowych procedurach mają jeszcze całą resztę swojego życia i trzeba to wszystko jakoś spiąć. Szczerze polecam.

przez Bartosz na Doradcy Łódź

Jak najbardziej polecam Pana Błażeja, w tym przypadku również wykazał pełen profesjonalizm. Nasza sytuacja nie wyglądała zbyt obiecująco, a jednak Pan Błażej robił wszystko, aby nam pomóc. Tak naprawdę to dzięki Panu Błażejowi nasza sprawa zakończyła się sukcesem! Nigdy nie mieliśmy żadnego problemu z kontaktem i za każdym razem otrzymywaliśmy profesjonalną odpowiedź. Polecam!

przez Marcin na Doradcy Łódź

W trudnych czasach pandemii Pan Błażej stawał na rękach aby nam pomóc w naszej sprawię, ktora się zakończyła pozytywnie dla nas. Zdecydowanie polecam

przez Zbyszek na Doradcy Łódź

Polecam Pana Błażeja w 100%, bardzo dobry kontakt, profesjonalne wsparcie przy doborze odpowiedniego produktu finansowego, pomoc przy wypełnianiu dokumentów, jasne wyjaśnienie wszystkich zapisów bankowych.
Razem z żoną dziękujemy i zapraszamy wszystkich do korzystania z porady finansowej u Pana Błażeja.

przez Michał na Doradcy Łódź

Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Ze strony Pana Błażeja uzyskiwaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na każde pytania. Duża wiedza i fachowe doradztwo. Bezpieczna i pewna współpraca. W 100% polecamy i pozdrawiamy.

przez Iwona na Doradcy Łódź
Iwona

Polecam p. Błażeja jako doradcę kredytowego. Współpraca z nim była dobra - odbierał telefony niemal o każdej porze (a jeśli nie, to zawsze oddzwaniał). Był bardzo profesjonalny i zorientowany w aktualnej sutyacji bankowej, na trudniejsze pytania odpowiadał nastepnego dnia po konsultacji z bankiem. Rzetelny i uczciwy, cierpliwy i wyrozumialy. Polecam!

przez Anita i Tomasz na Doradcy Łódź

Nasza opinia jest jak najbardziej pozytywna. Każdemu z czystym sumieniem polecimy Pana Błażeja. Ogromne zaangażowanie na każdym etapie załatwiania formalności związanych z kredytem. Informacje przekazywane w prosty, zrozumiały sposób. Zawsze można liczyć na pomoc i wyjaśnienie niezrozumiałych kwestii. Pełen profesjonalizm, świetny kontakt. Gorąco polecamy!

przez Łukasz na Doradcy Łódź
Łukasz

Pan Błażej to bardzo kompetentny i profesjonalny doradca finansowy. Współpraca była bardzo przyjemna i przebiegła bez żadnych komplikacji. Cierpliwy i rzetelny profesjonalista, który zna się na swojej pracy. Prowadzi sprawę od początku, aż do samego końca, nawet po podpisaniu umowy z bankiem oferuje swoją pomoc przy dalszych formalnościach. Pan Błażej był zawsze do dyspozycji w razie jakichkolwiek pytan. Gorąco polecam wszytskim ktorzy szukają osoby, która pomoże im uzyskać kredyt w sposób sprawny, szybki i bez żadnych problemów. Można mu ufać, jest uczciwy i dotrzymuje danego słowa.

przez Adrianna na Doradcy Łódź
Ada

Jak najbardziej polecam. Pan Błażej ekspresowo odpowiadal na wszystkie pytania, byl zawsze był pod telefonem, jest konkretny i rzetelny . Bez obaw mozna korzystac z Jego usług! 😉

przez Michał na Doradcy Łódź

Jak najbardziej polecam. Szybki kontakt . Konkretne oferty. Wszystko ok. Myślę ze tu nie ma co się rozpisywać. Jak ktoś przejdzie całą drogę od oferty do kredytu z Panem Błażejem to potwierdzi to co napisałem.
Pozdrawiam
Michał S.

przez Agnieszka na Doradcy Łódź

Moja opinia jak najbardziej pozytywna. Gdybym miała jeszcze raz szukać kredytu to na 100% wybrała bym znów Pana Błażeja Pietrzaka. Bardzo poważne podejście do klienta, ogromne zaangażowanie, szukanie jak najlepszej opcji dla klienta, rzetelne informowanie o postępie załatwianych spraw. Zawsze wszystko bardzo jasno wytłumaczone. I co najważniejsze zawsze służy pomocą, zawsze pod telefonem. Podsumowując współpracę z Panem Błażejem osoba naprawdę godna polecenia!

przez Rafał na Doradcy Łódź
Rafał

Bardzo serdecznie polecam Pana Błażeja! Super kontakt i załatwianie wszystkim spraw od ręki. O takiego doradce, jak Pan Błażej, który podchodzi rzetelnie do klienta dziś ciężko.

przez Ilona na Doradcy Łódź
Ilona

Opinia nie może być inna niż pozytywna! Bardzo rzadko spotykam się z takim profesjonalizmem oraz kulturą pracy. Pan Błażej pomógł mi i mojemu przyszłemu mężowi w uzyskaniu kredytu hipotecznego na nasze pierwsze wspólne mieszkanie. Na pierwszym spotkaniu wyjaśnił szczegółowo w przystępny sposób na czym polega kredyt hipoteczny. Był to nasz pierwszy tak poważny "krok" w życiu i mimo wielu wątpliwości i niezrozumienia przepisów, Pan Błażej starał się wszystkie rozwiać. Na każdym etapie procesu wniosku kredytowego informował nas o postępach i wszelkich zmianach. Pan Błażej całą pracę wykonywał osobiście w naszym imieniu. Nie namawia na konkretną ofertę, a jedynie sugeruje najlepsze rozwiązania długofalowe oraz na żadne dodatkowe usługi, które nie są tak naprawdę potrzebne. Każdemu myślącemu o wzięciu kredytu hipotecznego i nie tylko gorąco polecam Pana Błażeja, który na pewno nie zawiedzie oczekiwań, znajdzie najlepsze możliwe rozwiązanie dobrane indywidualnie ale także wykaże się wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem w swoja pracę.

przez Asia na Doradcy Łódź
Asia

Polecam usługi i profesjonalną pomoc Pana Błażeja. Błyskawicznie otrzymywaliśmy konkretne odpowiedzi na wszystkie pytania. .Jednym słowem z czystym sumieniem i bez najmniejszych wątpliwości polecam wszystkim współpracę z Panem Błażejem. Jednocześnie bardzo dziękuję za wszelką pomoc przy uzyskaniu kredytu.

Strona 1 z 7:
«
 
 
1
2
3
 
»